Zainfekowany komputer

Witam i proszę o pomoc. Mój komputer został zainfekowany. Z programów chroniących komputer mam zainstalowane: zonealarm i avasta. Do tej pory nie było kłopotu. W poniedziałek avast wykrył jakieś wirusy 2 lub 3. Z tego, co pamiętam w nazwie było napisane win32. Po usunięciu nie zauważyłem zmian w pracy komputera. Na następny dzień niestety pojawiły się kłopoty z włączeniem systemu, po uruchomieniu okazało się, że mam zlikwidowane wszystkie połączenia sieciowe (dostawcą internetu są Multimedia), nie mogę uruchomić avasta i zonealarm. Są również jakieś kłopoty z kartą dźwiękową - skype zgłasza jakiś błąd nagrywania dźwięków, moje dzieciaki twierdzą, że gry również nie odtwarzają dźwięków. Liczę na Waszą pomoc.

====================================

Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika :evil:

Pozdrawiam kuz5

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 1.3.0.195), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

Do kuz5

"Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika

Pozdrawiam kuz5 "

Przyjąłem ostrzeżenie, zmieniam temat.