Zainstalować Viste HP czy Windows 7?

Witam. Zwracam się do Was z pytaniem.Mam Viste oryginał Home Premium x86 i czeka mnie format.Czy opłaca sie instalować dalej tą Viste czy poczekać do premiery Windows Seven? Siodemke dał mi kumpel jakąs chyba z torrentów sciagniętą ale nie chce jej instalować. Chce byc dalej oryginalny jak przy Viscie. Z góry dzieki :smiley:

JAk to mówił mój kolega informatyk pracujący też w sklepie komputerowym vista jest be.Mówił również że Win 7 jest stabilniejszy i mniej zasobożerny.Ja używam Visty HP na laptopie belinea b.book 2.1 procek intel core duo 1.4 pamięć 2 GB i śmiga nawet z włączonym aero które mam włączone cały czas :slight_smile:

Z tym be to też słyszałem. Ale nie wiem co wybrać

Skoro nie masz licencji na Siódemkę a posiadasz orginalną Vistę to sprawa wydaje się prosta, instaluj Vistę. Wbrew opiniom nie jest to aż tak zły system.

To ciekawy ten informatyk jest, serio. Nie wiem, jakie ma podstawy do tego, ale przy umiejętnym korzystaniu z systemu nie jest wcale tak zasobożerny (już chyba w setkach można podawać ilości podobnych tematów na tym forum…).

Do premiery Win7 jest coś koło tygodnia, jeśli masz kasę i nie masz co z nią zrobić, to możesz przejść na Seven :wink:

dokładnie. 7 jest lepsza niz Vista HP ale niestety 7 trochę kosztuje wiec dalszy wybór do ciebie należy :slight_smile: