Zainstalować Viste HP czy Windows 7?

(przemek8423) #1

Witam. Zwracam się do Was z pytaniem.Mam Viste oryginał Home Premium x86 i czeka mnie format.Czy opłaca sie instalować dalej tą Viste czy poczekać do premiery Windows Seven? Siodemke dał mi kumpel jakąs chyba z torrentów sciagniętą ale nie chce jej instalować. Chce byc dalej oryginalny jak przy Viscie. Z góry dzieki :smiley:

(izok1980) #2

JAk to mówił mój kolega informatyk pracujący też w sklepie komputerowym vista jest be.Mówił również że Win 7 jest stabilniejszy i mniej zasobożerny.Ja używam Visty HP na laptopie belinea b.book 2.1 procek intel core duo 1.4 pamięć 2 GB i śmiga nawet z włączonym aero które mam włączone cały czas :slight_smile:

(przemek8423) #3

Z tym be to też słyszałem. Ale nie wiem co wybrać

(rgabrysiak) #4

Skoro nie masz licencji na Siódemkę a posiadasz orginalną Vistę to sprawa wydaje się prosta, instaluj Vistę. Wbrew opiniom nie jest to aż tak zły system.

(Hitm3n) #5

To ciekawy ten informatyk jest, serio. Nie wiem, jakie ma podstawy do tego, ale przy umiejętnym korzystaniu z systemu nie jest wcale tak zasobożerny (już chyba w setkach można podawać ilości podobnych tematów na tym forum...).

Do premiery Win7 jest coś koło tygodnia, jeśli masz kasę i nie masz co z nią zrobić, to możesz przejść na Seven :wink:

(superbike08) #6

dokładnie. 7 jest lepsza niz Vista HP ale niestety 7 trochę kosztuje wiec dalszy wybór do ciebie należy :slight_smile: