Zainstalowalem Service Pack SP 2 i .... :/

Witam wszystkich.

Mam ogromny problem. Otóż przedwczoraj reinstalowalem system Xp Pro na partycji ktora ma 6,50 GB. Nastepnie zassałem SP2 no i instalowalem… pod koniec instalacji odziwo komp krzyczal ze malo miejsca na dysku :expressionless: - zostalo okolo 180 MB :|. Zrestartowalem kompa i nadal to samo. Pomyslalem ze moze zmniejszyc rozmiar pliku stronnicowania, tak wiec z 400 - 920 zmniejszylem na 100 - 450. Nie wiele to dalo bo teraz mam jedynie 700 MB wolnego … Mysle sobie… moze gdzies jakieś ukryte pliki sa, tak wiec wlanczam Total Comandera no ale nic nie wykryl, tak samo Nero… tez nic. Aha, jeszcze wcześniej sprawdzalem ile zajmuja wszystkie pliki na tej partycji przez zwykle zaznaczenie ich prawym i na wlaściwości - pokazuje mi ze jedyne 2,96 GB … no ale na dysku jest tylko te glupie 700 MB wolnego :/. Nie wiem co robić. Ma ktoś jakiś pomysł ?

Z gory bardzo dziekuje za pomoc !!

sprawdź katalog (ukryty) System Volume Information na danym dysku :slight_smile:

ewentualnie sprawdź Przywracanie Systemu - ile ma przydzielone miejsca :!: :slight_smile:

a moze zainstalowałeś system na system nie formatując poprzedniego …

Przywracanie Systemu - bylo ustawione na 12% [700 mb] a System Volume Information nie ma nic…

Nie jestem nowicjuszem :stuck_out_tongue: nie instalowalem system na system :stuck_out_tongue:

Nie, nie mam Nortona :slight_smile: Mam zainstalowany jedynie Windows Xp i SP2 i brakuje miejsca :stuck_out_tongue:

masz może jakiś pakiet w stylu Norton System Works :?: :?:

może w koszu są jakieś pliki :-k i ów pakiet ma ochronę kosza :roll:

jeszcze jedna rada… zrób scandisk :!: :!:

PS>nie pisz postów jeden pod drugim :!: używaj opcji ZMIEŃ :smiley:

Ok. Juz zrobilem wszystko :slight_smile: Mam juz 2,90 GB wolnego = ]. Dzieki za pomoc ! :slight_smile:

zawsze chętnie pomagamy, ale miłoby było z twojej strony gdybyś zamieścił rozwiązanie tutaj :slight_smile:

tak dla potomnych :smiley: :smiley: