Zajęcia poza forum :P

No właśnie jakie macie zajęcia poza forum?

Ja uczę się C++ i przeglądam strony o (nazwijmy to tak)hackingu.

A oprócz tego to jestem bezrobotny :stuck_out_tongue: Dlatego chciałbym poznać wasze zajęcia.

Chodzi Ci o komputer czy może ogólniej?

Przede wszystkim o komputer ale jak ktoś chce się bardziej zwierzać to też może :stuck_out_tongue:

Więc jeśli chodzi o komputer, to zajmuje się grafiką i programowaniem.

Jeśli chodzi o świat nie wirtualny to gram w paintball, gram w zespole punk rockowym na gitarze i uwielbiam czytać książki. :mrgreen:

spanie i szkoła\nauka :stuck_out_tongue:

A tak na serio to w okresie zimowo jesiennym yo niemam zbyt dużo czasu i wyboru na zajęcia ;/.Na kompie to ooprucz siedzenia tutaj :mrgreen: to tworze grafike i rozmawiam przez kadu lub skypa.

A w okresie wiosenno letnim to jest raj :lol: Na kompie mało wtedy siedze,wieszość czasu spędzam aktywnie grając w piłke,chodze na basen,jerzdże na rowerze i wyczynowo[w skateparku] na rolkach :slight_smile:

Pochwale się że właśnie 50 metrów od mojego bloku[widze to z okna] rozpoczeła się budowa skateparku :jupi: :jupi: :jupi: :spoko:

Nieeźle :o

To ja skromnie uczę się C++ i uprawiam Le Parkour, reszta czasu to nauka (LO)

Powiem tak, jakbym mial np. Neo 1 Mb to bym na żadnym forum nie był…

-Bym grał w SA-MP, Battlefield’a itp…

A pozatym to:

-Szkoła, spanie, nic nie robienie, gry… itp. nie będe sie rozpisywać.

:shock:

ja też, szkoda że jeszcze tak zimno jest… Ja chce lato :slight_smile:

Ty to masz dobrze… Będzie impreza? :wink:

-Ja będę oryginał… Ja się nie uczę C++

Czyli ja tak:

uczę się css, bo myślę że html już w miarę umię, jak sobie kupie książke to będe się też uczył programować w pascalu.

Oprócz tego gram w ping-ponga, gram na pianinie i od kilku dni na saksofonie (niedługo ide na pierwszą lekcję). Interesuje się informatyką i tyle.

Pozdrawiam.

Żeby grać w BT2 nie potrzeba tak dużego neo , ja grałem na 256 i chodziło w porządku.

No w sumie zapomniałem o tym wspomnieć.

Też się w to bawie :stuck_out_tongue:

Ale teraz w “zimę” niestety nie mam możliwości.

Ja również ale tylko tak dla zabawy :stuck_out_tongue:

Oczywiście gram też w piłkę nożną(jak wielu) :smiley:

Szkoła, spanie, samochody, dziewczynki, gry :mrgreen:

Jeśli chodzi Ci o komputery, to poza forum zajmuję się wciskaniem ludziom kompów oraz całego osprzętu jaki z nimi jest związany.

A co robię prywatnie, to raczej moja sprawa.

Ja tam jeżdze do krk skopać co niektórym tyłki na macie :wink:

Głównie siedzę na GG, na kompie lubie ogłądac filmy a przedewszystkim gadam ze znajomymi.

W okresie zimowym duzo się uczę, ponieważ jest najwięcej nauki. Mamy na tyle dobrych nauczycieli, że staraja sie zrozumiec że w okresie wiosennym nikomu nie rwie się do nauki, tylko woli gdzies wyjść itp. więc wtedy raczej aktywnie, jakis sport itp ;]

A lato do jeziorko i tam praktycznie całymi dniami, ogródek…

Ogólnie w lato przed kompem siedze tylko wieczorami :smiley: Ale jak usiądę o 20.00 to czasami komp (razem ze mną) pracuje do 4.00 więc nadrabiam, ale że w wakacje można spac do woli więc nie mam z tego powodu żadnych wyrzutów :D:D

A ja spędzam na forum 24h/dobę :smiley: Bez tego forum jestem niczym ryba bez wody rzucająca się w sieci…

No to poznałem kilka Waszych zajęć :smiley:

A co Moderatorzy robią w wolnym czasie? :smiley:

bawie sie photoshopem,gimpem ucze sie HTML i CSS ,siedze na gg a poza komputerem: Nauka/Jedzenie :stuck_out_tongue: /Siłownia

Pochwale się że właśnie 50 metrów od mojego bloku[widze to z okna] rozpoczeła się budowa skateparku :jupi: :jupi: :jupi: :spoko:

ja powiem, ze to zajeciem poza praca jest odwiedzanie forum