Zakladanie i usuwanie kont Użytkownikow

Mam w dokumentach i ustawieniach troche rożnych kont ,z ktorych nie korzystam na codzień. Wiem,ze konto moje {czyli OEM} musi być,ponadto równiez niewidoczne Administratora. Mam jeszcze konto dla Gracza{jako Gość} i z tego może niedlugo będę korzystał,bo chcę zrobic jednak osobne konto do grania dla dzieci i w nim tylko powinny sie znajdować gry i jak najmniejsza ilość innych programow , uslug ,procesow. Czy jest ktoś w stanie mi doradzic ,jak to zorganizować ,jakich użyć do pomocy programow ,żeby bylo jak najwiecej pamięci do dyspozycji graczy, ? Podobno w czasie uzywania takiego konta nie potrzeba ani Antywira ,ani nawt Firewalla. ? Ale czy to dużo przyniesie korzyści graczom? I jeszcze chcialbym prosić o poradę co zrobić z kontami ,które juz w zasadzie nie funkcjonuja na moim komputerze,a zostały po naprawie systemu ? Czy mozna jakos bezpiecznie poruszac sie w tym temacie i usuwać dowolnie różne konta oraz zmieniac ich nazwy. Ja np chcialbym nazwać konto swoim imieniem a i tak mi sie jako głowna nazwa wyświetla OEM,bo tak w Serwisie mi wpakowali. Na poczatku byłem Archii i to konto dalej jescze istnieje i zawiera Dane Aplikacji .Czy takie konto mozna calkowicie skasowac? Mam System XP Prof- SP2.pamięć 512,ale procesor tylko 1.4 AMD SEmpron 2500+,karta Geforce 5200. Będę czekał na odpowiedz

Start>>>ustawienia>>>panel sterowania>>>konta użytkowników

i tam możesz dowolnie usuwać i dodawać konta, zmieniać nazwę oraz sposób logowania.

Lub po prostu

start => uruchom => control userpasswords2

Dziekuje za pierwsza podpowiedż. To pierwsze wejście do kont bylo mi znane ,ale to drugie to już nie. Skorzystalem z wejścia na ta druga opcje i tam znalazlem 3 konta : Administrator i to konto musi pozostac ,nastepnie moje psobiste konto Zenon z uprawnieniami tez jako Administrator i tak powinno pozostac i tutaj nic nie zamierzam zmieniac.Ale tutaj jest jeszcze 3 konto ,ktorego nie znam i ktorego nie uzywam ,jest to "ASP.NET -dalej Machine Account na prawach użytkownika .Co to za diabeł? I czy to konto jest potrzebne ? Mam chyba rownież taka usluge w Services.msc .tak zgadza się mam takie cos i jest to w chwili obecnej ustawione w trybie recznym .Usługa ta nazywa sie ASP .Net State Service.scieżka do niego to C:|Windows\Microsoft.NET\Framework\v2.050727\aspnet_state.exe. A wiec jest to cos z zainstalowanych Bibliotek Frameworka .Ale ja takiego konta nie zakladalem.Czy takie konto można usunąć? I jeszce jeden problem Co to za foldery w D&S takie jak :Local Service ,Local Service_Zarzadzanie , Network Service ?

To konto ASP.NET jest kontem systemowym instalowanym razem z .NET Framework. Można je spokojnie zostawić, gdyż nie stanowi zagrożenia ani nie przeszkadza.