Zakładka w eMule


(Ryszard Wenta) #1

W najnowszej wersji eMule 0,46c w "Plikach" (skopiowanych) jest zakładka (od lewej krawędzi strony), która pokazuje katalogi All Shared Files, Incoming Files, Incomplete Files, Shared Directories itd. Czy można w jakiś sposób tę zakładkę zamknąć, bo denerwuje mnie i jest mi zupełnie niepotrzebna?

I jeszcze jedna rzecz (też w "Pliki"). Wskaźniki Shared Files mają różne kolory. W poprzedniej wersji na czerwono były zaznaczone tylko pliki skopiowane w danej sesji. To ułatwiało identyfikację. Teraz nawet nie wiem, co oznacza czerwony kolor. Są też zielone i różne odcienie niebieskiego.


(BARTEK1985) #2

nie da się jej wyłączyć morzesz sobie ją tylko pomniejszyć a jak ci się nie podoba to wgraj starszą wersję i po kłopocie :smiley:


(Ryszard Wenta) #3

Czy instalując starą wersję 0,46a muszę najpierw odinstalować nową wersję, czy też można ją “nałożyć” poprzez rozruch instalatora do 0,46a?

Jeżeli będę musiał odinstalować 0,46c i zainstalować starszą wersję - co stanie się ze skopiowanymi plikami w katalogu “Incoming”? Czy trzeba je przenieść w inne miejsce, a potem znów skopiować?


(BARTEK1985) #4

tak musisz odinstalować nową a potem zainstaluj starą tylko pamiętaj o tym aby skopiować zawartość tempa

Złączono Posta : 22.08.2005 (Pon) 15:21

tak musisz sobie skopiować ten folder czyli TEMP I INCOMING i jak wgrasz sobie starszego emula to potem daj te pliki tam gdzie były w programie files


(system) #5

Dla takiej pierdoły instalować starsza wersję :?: Prędzej czy później i tak będziesz musiał sobie ją zaktualizować, bo starsi klienci są 'dyskryminowani przy kolejkach…


(BARTEK1985) #6

nic nie będzie musiał zaktualizowac ja tam jadę na emulu 45a i nic nie aktualizuje bo ta jak dla mnie jest dobra i całyczas pobiera


(Ryszard Wenta) #7

Dzięki za wyjaśnienia. Chyba jednak pozostanę przy nowej wersji, chociaż bardzo mi się nie podoba. W nowej koniecznie trzeba “przeładować” skopiowane pliki, a w starej automatycznie wskakiwały do katalogu skopiowanych.


(system) #8

Ryszard , to zainstaluj sobie moda Xtreme 4.3. Moim zdaniem najlepszy. Tam nie masz tego problemu z przeładowaniem.

http://www.emule-mods.de/?mods=xtreme


(BARTEK1985) #9

nie rozumiem o co ci chodzi z tymi plikami zaznacz czyść pliki po zakończenu automatycznie