Zakładki w Firefoxie


(Krzychu28) #1

Mam problem z zakładkami w przeglądarce firefox, gdy wchodzę w zapisane zakładki aby którąś z nich otworzyć pulpit zakładek robi się czarny,co może powodować problem?Czy to jest związane z wtyczkami,dodam że mam teraz zainstalowaną wersje firefoxa 13 na tej wersji ww problem nie występuje gdy zaktualizuję przeglądarkę do najnowszej wersji pojawia się wymieniony problem.Walczę z tym ale nie daję rady.Proszę o pomoc


(Semtex) #2

Dodaj jakiś zrzut ekranu z problemem, podaj listę dodatków jakie masz zainstalowane.

Dodatkowo, kliknij przycisk Firefox-> pomoc-> uruchom ponownie z wyłączonymi dodatkami -> potwierdź komunikat o Trybie awaryjnym-> sprawdź czy w tym trybie problem występuje. Jeżeli nie to znaczy że jeden z Twoich dodatków stwarza problem, będziesz musiał je po kolei wyłączać i zobaczyć, który jest problematyczny.

Jeżeli w trybie awaryjnym problem będzie występował to znaczy, że prawdopodobnie masz uszkodzony profil, będziemy myśleć co dalej :wink:


(Chillout) #3

http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_D ... a:_Firefox


(Agatonster) #4

Krzychu28 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.