Zakłócenia podczas odtwarzania filmów na YouTubie i innych

Od jakiegoś czasu podczas odtwarzania we wszystkich odtwarzaczach typu YouTube,podczas oglądania każdego filmu wyskakują różne zakłócenia,które w swojej najgorszej wersji wyglądają mniej tak:

30183961.jpg

Nie da się nic normalnie oglądnąć,bo obraz ciągle jest przerywany tymi zakłóceniami.Miałem zainstalowany pakiet K-Lite Full i było dobrze,dopiero niedawno pojawiły się te zakłócenia,więc zainstalowałem ffdshow i przez chwilę zakłócenia zniknęły,ale po paru dniach znowu wróciły.Doinstalowałem jeszcze Divixa i Xvida,ale nic to nie dało.Próbowałem już w zasadzie wszystkich kodeków i nic nie pomogło.Na dodatek momentami jest tak,że obraz chodzi w miarę dobrze,a na drugi dzień znowu jest beznadzieja.Co może być przyczyną? :?

Kodeki do YT nie są potrzebne, tylko Flash Player, który u Ciebie coś kaszani. pokombinuj z opcjami Flasha (wyłącz akcelerację) ewentualnie przeinstaluj i odpal w innej przeglądarce (np. Chrome, Opera)

Pobierz Adobe Flash Player stąd: http://get.adobe.com/pl/flashplayer/

Wiem,że do YT kodeki nie są potrzebne,ale myślałem że to przez nie(filmy na kompie KMP-Playerze chodzą normalnie).A Flash Playera przeinstalowałem teraz drugi raz i dalej to samo :confused: Zakłócenia się zmniejszyły,ale kwadraty dalej wyskakują.W ogóle to jak wyłączyć tą akceleracje?Dodam,że w każdej innej przeglądarce(Firefox 4 beta,Opera,IE) zakłócenia na TY są obecne :confused:

Dodane 23.10.2010 (So) 11:37

O dziwo pomogło zainstalowanie CCC 10.10,które dzisiaj wyszły i wszystko hula jak wcześniej :slight_smile:

Czy moglbys wyjasnic ,prosze, co to jest CCC 10.10?Ja mam podobny problem,tyle,ze zamiast klockow,tnie mi obraz kilkadziesiat razy na minute i wystepuja przerwy w odtwarzaniu czasem i kilkuminutowe.Mam nadzieje,ze tym pytaniem nie zlamalem regulaminu?

C atalyst C ontrol C enter 10.10 - aktualna wersja sterowników do kart graficznych ATI.

Niestety u mnie na drugi dzień znowu obraz na YT był zrąbany :confused: Wkurzyłem się i zaniosłem kartę na gwarancji do naprawy.Dali mi na czas naprawy GeForce’a i…YT śmiga aż miło(!).