Zakonczenie Prince of Persia

ej kurde, wlasnie skoczylem nowego Prince of Persia i wlasciwie jestem troche “niedopieszczony”…

udalo mi sie zebrac raptem troche ponad 800 ziaren swiatla ale z racji ze nie chcialo mi sie wracac do niektorych lokacji po pozostale to postanowilem isc do swiatyni i zakonczyc gre

niby sie udalo tylko ze Elika oddaje zycie zeby uwiezic Arymana, leca napisy i mam do wyboru: albo wylaczam gre albo scinam 4 drzewka na zewnatrz i w swiatyni i Elika odzyskuje zycie. no tylko ze ona pyta sie “dlaczego?” a ja odchodze i narrator tylko mowi 2 zdania o czyms tam…

i co to wszystko? czyli nie ma calkowicie szczesliwego zakonczenia tej gry? czy tez moze trzeba zebrac 1001 ziaren swiatla zeby cos sie zmienilo?

i jeszcze jedno… gra sie nazywa Prince of Persia a ja przez cala gre jestem wedrowcem… nie ma wzmianki o pochodzeniu szlacheckim :stuck_out_tongue: czytalem gdzies ze to wyjdzie w trakcie fabuly ale kicha… tak ma byc? bo jesli tak to albo ta gra powinna sie inaczej nazywac albo po prostu ta czesc fabuly jest zwyczajnie zryta…

PoP jest potocznie nazywany grą bez zakończenia. Ubisoft chce dodać koniec w dodatku który wyjdzie tylko na Xbox 360…

Gry nie mam ale według opisu jak Elika odda resztę swego życia dla drzewa masz wynieść ją na zewnątrz i położyć na ołtarzu , potem idziesz na pustynię ścinasz 4 drzewka, wracasz z powrotem ścinasz drzewko w świątyni dostajesz 1001 ziarno światła które zanosisz do ołtarza gdzie leży Elika i jest koniec gry.