Zakup części-zapytanie

Planuje kupić 1GB RAM-u i karte GeForce 6800 GT może macie jakieś inne propozycje karty cena zakupu 400zł-500zł (za wszystko)

Jaki ma być ten ram ?? DDR ,DDR2,SDRAM ??

Pod jakie złącze ma być grafa ?? PCI-E czy AGP ??

Ram DDR a złacze wolałbym PCI-E

Ale czy ty posiadasz złacze pci-e czy agp w swojej płycie ?

polecam 7600gs na pci expres

Złączono Posta : 13.12.2006 (Sro) 17:52

galaxy

W płycie mam i AGP i PCI-E

Za taką cenę będzie trudno kupić coś dobrego, same pamięci ram będą kosztować ok. 300zł, więc jeżeli masz okazję zakupić ten sprzęt ,który podałeś wyżej za ~ 500zł to bierz i się nie zastanawiaj. Ja jednak radziłbym Ci, abyś troszkę jeszcze dozbierał, bo wtedy kupiłbyś coś lepszego, na przyszłość. Ale to już twój wybór. Aha. Podaj jeszcze jaki masz zasilacz.

o zasilacz się nie bój bo ma jeszcze w zapasie 2 zasilacze jakieś 3x mocniejsze od mojego

A możesz podać konkretnie jakie masz te zasilacze? Podaj mi markę, moc. Jeżeli masz słaby zasilacz to pierwsze musisz go wymienić, a dopiero później kupować grafę i inne części. Słabe zasilacze nie mają praktycznie żadnych filtrów i zabezpieczeń , więc jeżeli spali Ci się zasilacz to w najlepszym przypadku spali się tylko on sam, ale najczęściej taki słaby zasilacz bierze ze sobą do grobu również inne podzespoły. Poszukaj sobie na forum jakiegoś tematu o słabym zasilaczu to dowiesz się więcej na ich temat.

I co z tego że mocniejsze? Jak kiepska firma, to one 1/3 nie mają tego co napisał producent.