Zakup drukarki

Zamierzam kupić sobie drukarke nota bene bedzie pierwsza drukarka w moim zyciu :lol: problem w tym ze zupelnie sie na tym nie znam i nie mam pojecia co wybrac jesli chodzi o cene to szukam czegos w przedziale ok 200-300 zlotych do uzytku domowego ponadto nie zamierzam drukowac jakichs ogromnych ilosci tak raczej sporadycznie jedyna w zasadzie cecha na ktora chcialbym zwrocic uwage to zeby byla niedurza no i oczywiscie niedroga w ekspluatacji. Mysle ze w tym zakresie cenowym w gre wchodzą tylko drukarki atramentowe ale czytalem tez cos o urzadzeniach wielofunkcyjnych moze lepiej zainwestowac w takie rozwiazanie co o tym myslicie?

Witam

W tym przedziale cenowym co proponujesz i aby była tania w eksploatacji to polecam ci drukarki atramentowe Canona np.: IP1600, albo IP2200. Co do wielkości to no cóż wszystkie drukarki drukujące na A4 muszą mieć conajmniej jej szerokość + dwukrotna szerokość doku z atramentami i głowicą czyli ok 430 mm.

Urządzenie wielofunkcyjne może się przydać (osobiście mam awersję do urządzeń wielofunkcyjnych :x ) ale rozważ porządnie czego potrzebujesz: dobrej jakości skany czy dobrej jakości druk i co będzie bardziej ci potrzebne.

Osobiście uzywam drukarki HP z serii deskjet do uzytku domowego jest idealna (w miare małe rozmiary i dobra jakość druku)

–>

DRUKARKA HEWLETT PACKARD DJ 5440 C9045B

jak na Domowe potrzeby (i ew. czasem wydrukowanie zdjęcia :wink: ) wystarczy Ci Canon PIXMA IP1500, sam mam, cena ok. 300 zł, tusze (zamienniki) ok. 20 zł nowy kardridż ;]