Zakup Głośników 5.1 lub 7.1 Pomoc w Wyborze:]

Witam!

Mam do was drodzy użytkownicy pytanko.Otóż potrzebuję jakieś głosniki jak w temacie… i chcialbym sie poradzic jakie chodzi mi zeby byly mocne,odpowiednie do gier oraz filmow i muzyki:) Kwota jaką chce przeznaczyc to max 300zł na glosniki i ok.200 jezeli to konieczne na jakąś plytę dziekowa bo mam zint4egrowaną(Asus M2A-VM).Myslalem nad Creativami albo Logitechami niewiem…Doradzcie PoZdRo:D

głośniki: Logitech X-540

karta dźwiękowa: ASUS Xonar DX/XD

sprzęt taki jak zaproponował poprzednik

Na zintegrowanej nie będzie w ogóle efektów

A jaką polecacie karte dźwiękową do Logitech X-540 ? Tak do 100zł idzie coś kupić dobrego czy lepiej sobie dać spokój?

http://www.gral.pl/preview/Creative_Lab … EM_74.html

A do pełnego efektu tych głośników ta karta bedzie dobra?? http://www.gral.pl/preview/Creative_Lab … EM_74.html ??

DO tych głośników wystarczy karta zintegrowana , jeśli masz 5.1, a masz.

Do Podłączenia wystarczy ale do wyciągnięcia pełnych efektów tez??

Oczywiście że tak

To nie jest zestaw Z 5500 lub Gigaworksy za 700 zł

Mówiąc o efektach nie spodziewaj się czegoś niezwykłego po głośniku " niskotonowym " zwanym subwooferem.

Bo to tylko głośniki komputerowe.

Ale grają ładnie i czysto

A te gigaworks są lepsze?

Czyli rozumiem ze najlepsze do 300zl bedą te x540

aha i jeszcze jedno podajcie mi odpowiedniki tych x540 ale z firmy creative… ogolnie ktora firma jest lepsza creative czy logitech??

No raczej to dobry wybór.

Głośniki są logitecha nie żadne no name

Jedni wybierają Creativy inni Logitechy

Powinieneś być zadowolony.

Gigaworks to było główne założenie firmy Creative do stworzenia mocnego i soczystego basu.

Wychodzi to różnie , ale na ogół głośniki wymiatają tak jak droższe Logitechy.

Ale to zestawy już dla wysoko profilowanych userów dobrego dźwięku.

Odpowiedników szukaj m.in na Allegro w zestawach 5.1 patrząc na charakterystykę Logitechów.

To ja nie muszę kupować karty dźwiękowej do tych x-540?

W sensie nie uzyskam lepszego dźwięku poprzez kartę zaproponowaną wyżej od tej zintegrowanej na foxconnie?

Na takich głośnikach jest to niemalże niezauważalne.

Chodzi o zniekształcenia dźwięku.