Zakup karty graficznej

Witam, jakiś czas temu postanowiłem kupić sobie nową kartę graficzną, a dokładnie to GeForce GT610 2GB lub ASUS GeForce GT520 2GB. I zastanawiam się, czy te karty będą dobrze współdziałały z moim komputerem, tzn, czy komputer nie jest zbyt słaby na te karty. Parametry mojego komputera:

  • Pentium 4CPU 2.40GHz 2.40GHz

  • 2.00 GB RAM ’

Posiadam oryginalnego Windowsa XP 2002 z Dodatkiem service Pack3. Jest to komputer Dell

Jestem w tym całkowicie zielony więc jak nie dałem czegoś potrzebnego to napiszcie postaram się dodać.

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi !

podaj dokładny model tego Della,po drugie ta karta jest lipna,a ten komputer to zabytek i nie ma sensu w nie go inwestować

jestem zwolenikiem GF ale tych kart nie polecam jak juz to GF z serii 550 GTX , TI do 590 lub od GF 650 GTX ,TI tu wyżej

tylko takie karty podane przez Ciebie są dobre do innych komputerów a nie tego.

Nie rozumiem, mógłbyś mi napisać dlaczego uważasz, że ta karta jest “lipna”. Co do komputera to wiem, że bez rewelacji ale jest mi on potrzebny w większości do nauki i tylko mniejszą część czasu spędzam grając. Chcę po prostu wiedzieć czy karta ta będzie dobrze się sprawować.

po pierwsze podaj model płyty głównej tego Della i czy karta nie musi być na Low Profile

co do karty to Geforce co podałeś nadają się tylko do wyświetlania pulpitu,prac biurowych