Zakup klawiatury

Zamierzam kupić nową kalwiaturę. Chciałbym się dowiedzieć, jaka firma jest wg Was najlepsza.

Jedna z lepszych-moim zdaniem to Mint mam klawiature tej firmy i sprawuje się bardzo dobrze ponad 3 lata,nie miałem z nią żadnego problemu i myśle że jeszcze długo nie bede miał,jeste w stanie b.dobrym więc polecam ta firme :slight_smile:

powiedz czy to ma być zwykła klawa czy multimedialna i ile sianka chcesz przeznaczyć. Nie ma najlepszej firmy.

Polecam Ci klawiaturke firmy media-tech

polecam klawiaturke jest bardzo miękka, lekka i cienka. przyciski są miękkie i cieniutkie wcale nie trzeba dusić :slight_smile: polecam !

Również polecam Media-Tech. Wytrzyma na pewno ze 2-3 lata. Poza tym jako jedyna firma zachowała klasyczny układ klawiatury, czyli duży Enter, duży Backspace i backslash na prawo od małego Shifta, co uznaję za gigantycznego plusa.

Polecam klawiaturke Media -Tech SUPERB Roller XP (Sam Używam od 2 lat i jestem bardzo zadowolony)

mam identyczną :stuck_out_tongue: Bardzo dobra :lol:

Widzieliscie te klawiature którą reklamują w tv shopach ?Co niej myslicie ? Kosztuje 120 zł :o czy naprawde jest tak dobra?

looknij na klawiatury Microsoft, Logitech, Chicony… uzywam tez jednej klawiatury Tracer, tez dosyc dobra, wygodna klawiatura.

Te pierwsze 3 firmy polecam ale nie tracera. mam jedną klawiature i mysze. klawa twarda cieżka jak jakaś z przed 5 laty. mysza hm…optyka mam mocno sie w niej poci ręka bo ja duzo gram w fpp ale może dla zwykłych użytkowników będzie dobra.tracera NIE KUPUJCIE!

ja wlasnie porownuje swojego tracera do logitecha, ktorego tez uzywam… obie klawiatury w podobnej cenie… tracer jest wygodniejszy, miekkie klawisze, dobry skok… klawiatura jest leciutka, nie scieraja sie klawisze… ogolnie oki.

zależy o jakim traceru mowa :slight_smile:

BTC - mam juz ja 5 lat , i sie klawisze nie scieraja :wink: Polecam

Zdecydowanie polecam klawiaturę firmy Logitech.

Logitech’a mam już od sześciu lat i nigdy nie było z nią problemu.

Dodam też, że “męczą” ją u mnie dwie osoby, przeżyła już też trzy kompy i chodzi dalej idealnie.

Pozdro.

ja polecam to cudo revolteca : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56587936

:wink: :lol:

pewnie niezle oczy dostaja po posiedzeniu w ciemnym pokoju.