Zakup laptop do 2000 złotych

Szukam fajnego laptopa do kwoty 2000 złotych. Sprzęt byłby używany do oglądania filmów, przeglądania internetu czy też do prac biurowych, choć nie obrażę się jak będzie jako tako sprawował się też w grach.

Dobrze, by też miał w sobie system.

polecam ten

Za 2K można kupić coś lepszego niż mizerny ideapad 100 z obudową na zatrzaski, którą ciężko otworzyć nie niszcząc jej, tylko 2 porty USB blisko siebie więc podłączenie modemu usb czy dużego pendrive pozbawia nas portów. Serwis Lenovo każdy wie jak działa, można doradzić taki sprzęt tylko wrogowi. W dodatku brak klapki serwisowej czyli rozbudowa RAM czy dysku nie jest możliwa samodzielnie bez utraty gwarancji.

@Longhorn2009
Jakaś propozycja? :wink:

Zapomniałem dodać, że dobrze by było gdyby laptop miał HDMI.

Co powiecie o tym?:

Albo o tym?:

Lub tym(wiem, nie ma systemu)? :

Nikt nic o HP nie powie?
Ja też szukam w przedziale 1800-2500 więc w Twojej okolicy. Bardzo często wybór pada na HP z serii 250 np. G4/G5.

Acer E5-575G z GT940MX lepszej grafiki w tych okolicach nie dostaniesz. laptop tez bardzo fajny + system

Ja już znalazłem. Fakt że nie za te kasę za którą szukałem ale w końcu znalazłem.

Obsługuje do 32GB DDR4 (potwierdzone mailowo u sprzedawcy, sprawdzili to osobiście i praktycznie)
Za lekko ponad 2800zł dają ten sam tyle że z 16GB DDR4 i dyskiem 1TB.
Laptop ma wszystko czego trzeba. Silna grafika z DX12, USB3.1, USB3.0, możliwość montażu SSD na M2, UEFI, windows 7 + sterowniki, matrycę full HD. Sądzę że to dobry wybór.