Zakup laptopa do 1100zł - Propozycję?

Witam

Na poprzednich poich postach pisałem, że kupię sobie jakiś telefon do 1000zł ale stwierdziłem że przeznacze te pieniądze na coś co bardziej Mi się przyda.

Chcę kupić laptopa do 1100zł, chciałbym żeby miał przynajmniej 1,0ghz, 256ram, dysk 30gb, grafika min. 16mb

Coś proponujecie?

Allegro się kłania…

Tam guzik jest :confused:

Jak jutro nie sprzedam to możemy pogadać

celeron 1.3

256 RAM

dysk fujitsu 20GB

Grafika 32 SIS

Irda

Win XP prof z naklejką

Jutro ma gosciu oglądnąć , bo jest tasiemka z matrycy do wymiany i czasami zakłucenia wyskakują na obrazie

daj sobie spokój z takim czymś …

nie warto brać używanego lapka a tym bardziej za taką kwote

kupisz co najwyżej szrot

mnie za 1000zl udalo sie kupic clakiem neilzy sprzet

celek 1,5 M, 256 40 gb acerek

i jestem zadowolony. koles musial szybko sprzedac bo zagranice jechal!

udalo sie

musisz dobrze patrzec najlepiej kupuj od znajomych czy od kogos w okolicy tak abys mogl go zobaczyc przed kupmen bo na ukacji kupowac i ryzokowac wydaniem patyka w bloto-sam nie wiem…

Czy każdy potrzebuje super wydajności? Sam się rozglądam za jakimś lapkiem 700MHz (może być nawet celefon) minimum 192 ramu i do tego dysk… jakas 10… porzadnego mam desktopa, a to ma mi służyć w podróży, do pisania i czytania. No i przydała by się karta sieciowa to wtedy mogłbym przeglądac internet. Więc nie mów że się nie opłaca, może autor chce wykorzystywać komputer do tego samego.

Zresztą taki “szrot” mają niektórzy na desktopach. ;]

Tu nie chodzi o wydajność, tylko o stan akumuatora. Z pewnością za taką cenę kupisz lapka z baterią trzymająca góra pół godziny i za chwilę będziesz musiał dołożyć do tego interesu.

znajomy kupił za 8 stów celefona 700 256 ramu twardzel 10 lekko optłuczony na bokach, ale ekran dzialal bez zastrzezen i bateria prawie 2 godziny. Zreszta mozna wydlużyc czas pracy bateri. Dodatkowo po uzbieraniu troche $$ mozna kupić i akumulator.

To chyba trafił na uczciwego co mu założył nową

z ta bateria to racja. moj polroczny i nie trzyma 2 h ale jak sie ustawi oszczednie i do tego sofcik do zarzadzania enrdaia kto wie!

zgadzam sie ze kupowanei superlaptopa przewaznie nei ma sensu chyba ze masz kase lub potrzebujesz rzeczywiscie takeigo demona szybkosci. mnie laptek potrzebny do netu i tylko do netu. mobilnosc w domu rzecz najwazniejsza!

desktopa nie przeniose tak szybko jak lapka.