Zakup monitora

Witam wszystkich.

Po raz kolejny proszę Was o opinie. Noszę się. z zamiarem kupna monitora LCD. Niewielkie środki finansowe nie pozwalają mi na wybór czegoś z górnej półki. Komputera używam przeważnie do surfowania po sieci i do oglądania filmów. Moja karta graficzna to GeForse 5200. Zastanawiam się co będzie lepsze: zwykła, tańsza 17" czy panoramiczna 19" ( Acer AL1916WS Wide za 770 zł). I jeszcze jedno pytanko: co sądzicie o zakupie takiego monitora w sklepie internetowym? czy jest to rozsądne?

Zyczę miłej niedzieli i z góry dziekuję za jakikolwiem spostrzeżenia.

za 770 zl 19 nie kupuj

17 powinna ci wystarczyć masz jakąś na oku??

W sklepie internetowym jak najbardziej… Wszystko zależy w jakim…

Ja wolałbym kupić lepszą 17’ niż słabszą 19’. Czy te 770zł to jest maxymalna kwota jaką możesz wydać na monitor ?? Jeśli tak to za to 19’ dobrej napewno nie kupisz… a ciężko będziesz miał z dobrą 17’.

ACER Ekran TFT 19" AL1916ws (8 ms). Cuż jak na tą cenę to się opłaci, ale nie oczekuj jakichś cudów po tym monitorze… A tutaj ten sam monitor z Komputronika :stuck_out_tongue: 19" Acer AL1916Ws. No całkiem niezły…

W zasadzie to mam przeznaczone około 800 zł i wiem, że za taka kasę to i 17" nie bedzie z wyższej półki, wiem też ,że ten Acer Al1916ws nie jest typową 19" ale jakoś podpaliłem sie na ten monitor

wojtek G ten Acer nie jest najgorszy i za tą kasę można by go brać, ale mimo wszystko radziłbym się rozejżeć za jaomś 17’. Tak jak mówiłeś… Za dość dobrą 17’ będzie trzeba wydać około 1200zł. Ty masz 800zł. Za tą kasę to wybrałbym coś z Samsung LCD 17’’ SM 740N Pivot, Belinea LCD 17’’ 101711 v.C, iiyama LCD 17’’ E1700SV-B. Chociaż z Acera też możesz poszukać bo jest to zwycięzca testów 17’ w kategorii cena\Jakość :D.