Zakup mp3

Jaką polecacie mp3 do 200zł?

Ze Swojej strony mogę polecić Creative MuVo V200 512 Mb. W sklepie Vobis (reklama z lewej na stronie głównej) kosztuje bodaj 189. Ma radio i (mierny ale zawsze) dyktafon.

:slight_smile:

Creativa MuVu 512 mb

Również polecam Ci Creativa MuVo V200 512MB

w Vobis’ie

kosztuje on 199 zł, na allegro cena również tak się kształtuje. Chociaż teraz nie ma ich tam zbyt dużo aukcjach.

Czyli wszyscy polecacie ten jeden?

A o jakim sprzęcie Ty myślałeś? Podaj nazwę firmy i model to porównamy :slight_smile:

Myślałem też nad tom bo 512 mb to troche mało nie?

Interesuje mnie też ten ale on nie ma radia ;(

http://sklep.vobis.pl/produktinfo.aspx?symbol=880242

ja sobie kupiłem pentagram vanquish 2GB FM RT ale to 320zł, 1 GB jest za około 230-240zł. Chwale sobie tą mp3.

Największa wada to brak katologowania plików (jak wszystkie mp3) bo przy tej ilości mp3 (2GB->350-400) trochę uciązliwe jest szukanie utworu jeden za drugim. Jednak nie ma tego złego… Na początku przyszlego roku ma pojawić się nowy firmware do tego modelu (i do 1GB chyba też) umożliwiający katalogowanie :slight_smile:

Jak możesz szarpnąć się na trochę więcej niż 200zl to polecam :slight_smile:

Ja bym brał USB Creative MuVo 1GB TX SE, on nie ma radia, ale radio w USB Creative MuVo 512MB V200 FM jest dosyć kiepskie :shock:

W tym co Ty polecasz jest 1GB pamięci, a to jest już sporo :slight_smile:

Parametrami technicznymi obydwie mp3 się zbytnio nie różnią.

a może coś 1GB :roll: - Creative MuVo v100 lub Creative MuVo TX SE 1GB [ nie wiem czy dobre ale ja się nad tymi zastanawiam :stuck_out_tongue:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=146544302 2GB

lub

http://www.allegro.pl/item149030569_odt … b_5zl.html 1GB

Największymi zaletami jest akumulator litowo-jonowy i bardzo dobra jakość dźwięku

Czyli brać ten

USB Creative MuVo 1GB TX SE?

Może proponujecier jeszcze jakieś do 230zł

No tu bym się kłucił…

Wątpie żebyś w każde miejsce gdzie będziesz brał odtwarzacz, był komputer PC żeby podładować playera.

W mp3 zasilanym bateriami AAA normalnie idziesz do kiosku i kupujesz.

Pozatym firma troche taka… nie specjalizujące się za bardzo w odtwarzaczach.

a kto powiedział ze do ładowania jest potrzebny komputer PC. Potrzebny jest port USB. Można skorzystać z huba z zasialczem :smiley: i do gniazdka (są wszędzie gdzie potrzeba) lub z dołączonej ładowarki samochodowej - jak sie wybierasz autem.

No chyba ze jedziesz do lasu na kilka dni to wtedy masz problem. Ale zawsze mozna wziąsc laptopa :smiley:

ponawiam

No i woź to ze sobą wszędzie… :?

Po pierwsze:

  1. jak cytujesz to cytuj poprawnie :x

  2. po co mam wozić wszystko ze sobą? Noszę go tylko na wykłady i w drodze na uczelnię, na imprezy i na wypady na miasto. Po przyjściu do chaty -> do gniazdka i cześć!

  3. są fajne etui na mp3. Można tam także zmieścić HUB USB z zasilaczem. Naprawdę nie jest duży :?

Polecam dozbierać do iRivera T10 (najlepiej wersja amerykańska). Wyśmienita jakość dźwięku, dyktafon nagrywa jak prawdziwy cyfrowy dyktafon, co może przydać się w szkole lub gdziekolwiek indziej, jakość dyktafonu w tych creativach jest co najwyżej mierna. Polecam markę iRiver (sam posiadam model ifp-790). Nie kupiłbym creative, bo ludzie niejednokrotnie narzekali na jakość wykonania i kiepskie słuchawki w zestawie.

karolzet Takze go polecam, kupilem go 3dni temu za 269zl. Jakosc dzwieku jest swietna, dyktafonu w sumie jeszcze nie testowalem ale wszedzie slysze ze jest bardzo dobra. Player ogolnie jest bardzo dobrze zlozlony i wytrzymaly. I posiada baterie AA (czyli dluzej trzyma wiec jest to plus) :slight_smile:

POLECAM