Zakup nowej karty graf. -wasze zdanie na temat

Witam,

po swietach zamierza kupic nowa karte graficzna po tym gdy moja aktualna ulegla zniszczeniu i gwarancja nieuwzglednila napraway (kur… ! ) .

Zamierzam kupic ta karte :

Klik

Co o niej sadzicie ?

Mi sie wydaje ,ze w takie gry jak np. Age of Empires III bede mogl sobie spokojnie pograc … czytalem kilka porownan … z GF6600GT … no i karty sa mniejwiecej rowne , jedna jest wydajniejsza w jednej grze droga w drogiej … ale stoja mniejwiecej na tym samym pulapie .

Wydaje mi sie ,ze oplaca sie ja brac za ta cene ? No i chlodzenie ciche jest …

Czekam na wasze komentarze ,

Pozdrawiam.

Karta jest dobra. Za tę cene to bedzie rozsądny wybór.

Gdybys mogl jednak wydać wiecej pieniedzy to zastanow sie nad taką: Radeon X800 GTO

Niestety mam zbyt duze wydatki na swieta a na tym ‘‘czyms’’ co ma teraz w komputerze to dlugo niewytrzymam bo nerwy mi powoli puszczaja ;/ .

To może poczekaj troszke dluzej i kup Radeona X800 GTO. Warto troche poczekac i kupic cos lepszego ale mysle ze z Radeona X1600 tez bedziesz zadowolony.

potwierdzam X 800 GTO rewelacja… zaleta jest naprawdę cicha praca

mówię o Sapphire ja płaciłem niecałe 700 sprawdź… http://www.apollo.pl

grunt to spokuj!! :mrgreen: ja również jestem za tym aby troszeczke poczekać i kupić radka X800 GTO! :wink:

Czekanie niewchodzi w gre , interesuja mnie wasze opinie na temat karty ktora wybralem :wink:

Karta, którą wybrałeś, jest moim zdaniem najlepszym wyborem w tej kategorii cenowej :smiley:

Ma wysokie taktowania i znakomite chłodzenie.

Jeśli nie możesz czekać, ani nie chcesz dokładać już więcej kasy do grafiki, ten Radeon X1600 Pro będzie :spoko:

No nic :smiley:

We wtorek ide po nia do sklepu :smiley:

dziekuje za wasze opinie , jezeli ktos chce cos jeszcze dodac to pisac prosze :slight_smile: