Zakup nowej karty graficznej

(system) #1

Witam wszystkich. Znalazłem tu taką oto kartę graficzną http://www.ulubiony.pl/komputery/gainwa ... 69763.html w bardzo niskiej cenie i mam pytanie czy warto ją kupić czy też nie. Bardzo będę wdzięczny za odp. :smiley: :smiley:

Ale czy ona ma dobre chłodzenie i czy jest dobra jakościowo Bo byle czego nie chce kupić

PS. Tylko jakby co to jest problem bo na razie wszystkie poschodziły

(klopas) #2

ma wydajność mojego hd3850 ale za 150zł to się nawet opłaca :wink:

bierz :wink:

choć może być problem bo się kapną skoro:

Status: Chwilowo niedostępny

:wink:

(dragonn) #3

Może za dobra to nie jest ale za te ceną to się opłaca :smiley: .

(system) #4

A czy np. bede mógł se pograć na High detalach w Crysisie lub chociaż na Medium przy ok. 30-3 FPS ??

(Bluemic) #5

zależy od rozdzielczości

(dragonn) #6

No na medium to raczej tak, a jak nie będzie odpowiadał to skalisz na allegro i jeszcze zarobisz :smiley: http://www.allegro.pl/item330699154_gai … 3_oem.html chyba ta sama :smiley: .

(Tomek tls) #7

Koles ta karta ze 300 zl jest warta jak nic. Wprawdzie taktowania kiepskie ale w koncu jest ddr3 takze zle nie jest. Za taką cene to bym bral

(chrucik) #8

poczytaj se opisy o sklepie ulubiony.pl i dopiero tam kupuj !!

(system) #9

Ja gram we wszystkie gry na rozdzielczości 1024x768

(dragonn) #10

Na 100000000000% jest lepsza a nawet na więcej. Ale jak chcesz ja kupować to poda jaki masz zasilacz.

(system) #11

Niestety ale TRACER a moja karta graficzna to jak narazie GF 8500GT (512MB) DDR2 dlatego chcę stprzedać tą moją kartę graficzną, kupić lepszy zasilacz i wtedy zakupić tą oto kartę :smiley:

(Mateusz 931) #12

Tak zasilacz do wymiany … z najtańszych to 100zł i masz już porządny (Modecom-Mc)

Karta Twoja nie powala … więc także jeśli grasz wymiana.

ps co do tej ceny to pewno coś im się pomieszało ?

(dragonn) #13

To najpierw kup kartę ale jej nie montuj tylko zostaw w pudełku i kup zasilacz bo tak okazja raczej sie już nie zdaży.

(klopas) #14

tej karty nie opłaca się kupywać bo jest słaba… bierz lepiej 8800GTS 512mb bo za 150zł nie masz nawet uszkodzonego gts-a :wink:

(system) #15

Ale nie będzie przypadkiem tak że np. ja kupie tą kartę, wpłacę im na konto kasę, oni zauważą jakiś błąd i mi nie oddadzą kasy ??

(Mateusz 931) #16

Dlatego jest ryzyko :shock:

A ulubiony nie ma jakiejś super marki.

(system) #17

Tylko ja nie mam zbytnio kasy i próbuje znaleźć coś w miare dobrego i taniego :smiley:

(system) #18

Jednak mój zasilacz jest taki:

Megabajt (nie megabyte tylko tak jak jest napisane) 230V

(system) #19

Jednak mieli błąd w systemie i ta karta jednak kosztuje 1400 zł to napisałem jej maila i cena została mieniona. Szkoda :frowning: Ale dziękuję wszystkim za pomoc :smiley: :smiley: