Zakup nowej karty graficznej

Witam chciałbym zakupić nową kartę graficzną.

Mój sprzęt to:

Procek athlon x2 240 2.8Ghz

2GB ram

płyta GA-MA74GM-S2H

ta płyta posiada zintegrowaną grafike :slight_smile: ale niestety ma tylko pixel shader 2.0 crysis na jakis 30 fps smigal :smiley:

Ale uwazam ze to jednak przezytek miec integre i chciałbym cos zakupic :stuck_out_tongue:

Wielu z was spyta o zasilacz , uprzedzam nie jest markowy 450W :slight_smile: jednak mysle ze na nową karte wystarczy :stuck_out_tongue: dziala juz 2 lata :smiley:

Pisze poniewaz moj fundusz jest ograniczony :confused: chciałbym kupic cos bardzo alee to bardzo taniego :smiley: chyba najlepiej z allegro :smiley:

Mam niestety tylko do 50zl no i przesylka bo nie mam konta w banku.

Tak wiec jak widac trzeba dobrze trafic :stuck_out_tongue: myslalem nad Geforcem 7900GS :slight_smile: z tego co widzialem jest ich pare mozna kupic cos w tej cenie, a napewno bedzie lepsza od integry :stuck_out_tongue_winking_eye: nie jestem jakims wymagającym graczem :smiley: gram głownie w cs, no ale integra jakos tak mnie ogranicza :smiley: tak wiec czekam na propozycje :slight_smile:

50zł to zdecydowanie za mało, ale tak do 100zł dałbyś radę trafić na GeForce 8600 GT/GTS.

Edit:

http://allegro.pl/gainward-geforce-8600 … 19731.html

Ja bym radził Ci pożyczyć/załatwić jakoś 200 zł za Ati Radeon HD4850, naprawdę wydajna karta jak na tą cenę. 50 zł to Z A . M A Ł O

Nie widzę tutaj dużego sensu w tym ale jak już to może coś takiego: GeForce 8600GT 256MB DDR2 (do 90 zł) lub GeFroce 8400GS LP 512MB 64bit DDR2 (do 60 zł). Ale nie wiem jak to będzie chodziło na tym procu i z tym zasilaczem.

Kupowanie kart pokroju 8400 to wywalanie kasy w błoto, niejedna zintegrowana ma większą wydajność.

OK ale co ty byś chciał za tą cenę? :smiley:

A mogę wiedziec dlaczego ten GF 7900GS jest zly?? Jest o wiele wydajniejszy od tej integry, jest tania i takie nie najnowsze gry na minimum pójdą. Kasy i tak wiecej nie uzbieram, a niechce grac w najnowsze tytuły, wiec moze ja kupic?

Zazwyczaj kupuje się najlepszą na jaką cię stać jeśli uważasz, że więcej nie wyciśniesz no to cóż mogę ci poradzić skoro nie ma kasy. Poszukaj jeszcze innych opinii na temat tej grafiki żebyś nie wtopił i nie było gorzej niż jest.