Zakup nowej pamięci

Witam posiadam pamięci z oznaczeniem GR667DD64L5/512 i mam zamiar kupić te będe ona ze sobą pracować nie bedą się gryść itp. i drugie pytanie czym się sugerować przy kupnie drugiej kości pamięci (gdy się już jedną posiada) żeby nie było z nimi kłopotów

Przy zakupie pamięci sprawdź sobie jakie wejście obsługuje twoja płyta,DDR czy DDR 2,póżniej wybierz taką aby ta nowa niebyła wolniejsza od starej,firma może sie różnic gdyż to zbytnio niezakłóca prawidłowej pracy pamięci.

Przeciez napisal ze ddr2 oO. Przy zakupie sugeruj się timingami, nie muszą być o tych samych prędkościach by działały prawidłowo lecz muszą mieć jednakowe timingi.

ale z tego co wiem timingi pamięci można zmieniać w biosie i jeszcze przy okazji zadam pytanie czy pamięci muszą być tej samej firmy czy nie?

nie muszą być tej samej firmy jak już wcześniej wspomniałem

najlepiej żeby był takie same, wtedy ma się dużo większą pewność

zwróc uwagę żeby byłą taka sama prędkość, timingi (ale jeżeli będa inne to kompa dostosuje się do wolniejszej, więc nie ma sensu kupować 2 droższej bo wydamy kase a pamięc nie będzie chodziła optymalnie)

Nie muszą być, ale jest wielce zalecane aby jednak były.

Jakie ta Twoja pamięć ma opóźnienie cl?

Złączono Posta : 21.02.2007 (Sro) 17:15

Prawdopodobnie tą co podałeś będzie pasować, bo znalazłem Twoją, ale to nie musi tak być

http://www.extreme-pc.pl/?n=GoodRAM+GR6 … 6f7ced9894

opózneinie cl wynosi 5 i ja poszukuje kości 1 gb a nie 512

No więc właśnie piszę, że tą pamięć co podałeś w pierwszym poście (1GB)

powinna pasować bo