Zakup nowych podzespołów

Pojemność mi styknie nawet jak ta Vista 10 GB mi zajmie po instalacji. Chodzi o to czy dysk nie będzie zamulał mojej nowej maszyny, no i czy 1 GB Ramu jednak nie za mało. i muszę szukać optymalnego rozwiązania co lepiej kupić :smiley:

Kup używany dysk 80 gb są nawet za 30 zł :smiley:

No tak tylko ze jest niewiele lepszy i nie jest Brisbane, czyli lipa z podkręcaniem.

Wystarczy jak podniosę ciutke FSB i będe miał to samo :slight_smile:

Ja biore 3800+ bo jestem dziad co do podkręcania procka nie umiem

Jeśli jeszcze proca nie kupiłeś to masz tu za 216zł

http://allegro.pl/item210985515__najtan … a_gw_.html

Ale mi nie chodzi o proca bo jestem zdecydowany.

Tylko czy ten dysk co mam w podpisie nie będzie mi spowalniał pracy na nowej maszynie.?? O to chodzi.

Jeśli chodzi o spowalnianie to nie będzie spowalniał pod warunkiem że będziesz miał dużo ramu czyli 2gb

jaka lipa ? kto Ci takich rzecz nagadał ?

Zależy jaka sztuka sie trafi (mi niezła sie trafiła :mrgreen: )

no nikt nie nagadał, ale Brisbane podobno lepiej się kręci. :slight_smile:

kupić Arctic Freezer 64 Pro z PWM za ~60zł jak chcesz kręcić.

A wiec tak mam póki co 200zł to kupię sobie 1GB Ramu póki jeszcze drastycznie nie zdrożał. Pozostałe bebechy kupie w pażdzierniku jak będe miał reszte sumki, możliwe że coś lepszego dostane nawet za tą kase.

Doradźcie mi jakieś kości pod paltforme AMD, które nie są problematyczne w cenie od 150-200zł najlepiej w komputronik.pl, znak.pl, sirius.pl

P.S. Powinno wystarczyć mi 667 Mhz.

Ja polecam A-Data, Corsair 667 albo coś już z lepszych to Goodram PRO900 ale one są już dosyć drogie

goodram pc900 pro a-data EE 800Mhz :wink:

180 zł

http://znak.pl/index.php?cid=305&scid=2 … 67Cor+XMS2

Ale po co teraz kupować, zwykle pod koniec wakacji ceny spadają.

Teraz jak chcesz coś kupić to utopił bym $ w dysku.

No nie wiem sam, może rzeczywiscie lepiej sie wstrzymać i naraz kupić wszystko, tylko żeby te pamięci gwałtownie nie zdrożały, bo będę sobie w brodę pluł.