Zakup odtwaracza dvd do telewizora-prosze o rade

planuje zakupić odtwaracz dvd do starego tymu telewizora, nie wiem jakie muszą być wtyczki. Czy moglibyście podać mi modele/ firmy które robią w miare tanie (170zł max), żeby mozna było podłączyś pod stary telewizor, wejścia mam antenowe, 2 do których podłanczam aparat cyfrowy, i jedno bardzo szerokie. Odtwaracz tez powinien odtwaracz płyty zapisane jako “złap i upuść”, głośnik mam wbudowany w telewizor.

Prosze o szybka odpowiedz

czy ono wygląda tak (wystarczy jedno)??

scart-buchsen.jpg

Jeśli tak, każdy DVD będzie Ci pasować.

teraz spojżałem i to jest tak:

do telewizora dwoma kablami (minijack?) podłączony jest telewizor do magnetowidu, do magnetawidu jest to szerokie co na zdjęciu, do magnetowidu jest antena. A czy kazdy odtwarzacz otworzy pliki zapisanie tak jak przez windowsa?

O jakich plikach mówisz?

Zdjęcia - prawie każde DVD odtworzy, filmy AVI (divx, xvid) nie każde.

to szerokie to eurozłącze, każde dvd ma takie-i nawet starsze telewizory

Podłączysz kablem typu Euro.Czyli eurozłacze.Takie,co mają dwie szerokie koncówki.

Poszukaj taki odtwarzacz co by ci odtworzył DivX.A na zdjęcia to JPEG.

To czy DVD ci łapnie jakiś format zależy od tego jakie formaty i ich wersje obsługuje,samego DivX,a i Xvid,a są conajmniej trzy wersje,jeden odtwarzacz może odtwarzać DivX w wersji 4,ale wersji 6 już nie ruszy,zależy też to od wewnętrznego firmware odtwarzacza

no ale do 170zł napewno cos sie znajdzie

MANTA najlepsza w tej klasie cenowej, czyta prawie wszystko i jest wytrzymała, mam u córki w pokoju, 2 lata już lata i zero problemów :smiley: Szukaj w dużych supermarketach (np.Real), tylko tam je można dostać.

kupiłem właśnie sprzęt manta dvd-032 lord, ale jakos dziwnie die dziala mi dzwiek, podlaczone mam do telewizora przez euro, tak samo jak wczesniej byl podlaczony magnetowid. W menu patrzyłem ale dalej nie dziala

:arrow: http://fdb.pl/sklep/opis.php?id=53

To jest bardzo dobry odtwarzacz. Dostawa w ciągu 2 dni i w razie problemów serwis pokrywa koszty przesyłki. W dodatku ładny i funkcjonalny. :wink:

Złączono Posta : 24.11.2007 (Sob) 16:43

Masz podbitą gware?(na manty 24 miechy) Nieś na gwarancji i tyle. Możesz jeszcze domagać się zwrotu pieniędzy.(7 dni)

wszystko jest ok- trzeba było podłączyć inaczej niż w instrukcji(mogli napisac podłączaj inaczej :lol: ) a podlaczenie jest tak: zoltym kablem do telewizora obraz i do odtwaracza obraz. czeronym telewizor dzwiek, w odtwarzaczu glosnik centralny :smiley: Czy to prawda ze manta sie bardzo często psuje? bo mi na sklepie ciągle nawijała, ale że to real więc sie pytam Was bo większość tych pracowników to ludzie małopionformowani :stuck_out_tongue:

Nie prawda. Jak na jedną z tańszych firm sprzęt jest gardzo wytrzymały. Dam tego doświadczyłem bo przez 1.8 roku używania tylko przycisk się zepsuł w telewizorze. Reszta to jak najbardziej na tak. Ja przynajmniej nie mam zastrzeżeń większych. :slight_smile: