Zakup procesora, Pytanie

Witam

Czy jeżeli kupuje nowy procesor intel w wersji box z wentylatroem to musze dokupywac osobno pastę termoprzewodzącą czy też nie ??

Zgóry dzięki za odpowiedz.

box = full wersja - nic więcej nie potrzeba dokupować

Pasta jest już umieszczona fabrycznie na radiatorach BOX’owych nic nie trzeba dokupywać, oczywiście pasta ta nie jest super jakości, ale wystarczająca do tego chłodzenia i do normalnego taktowania :stuck_out_tongue:

pasta jest [do oc] do czterech liter… polecam Zalman ZM-STG1 :slight_smile:

Te wszystkie pasty są tak przereklamowane, tak naprawdę to przy zakupie pasty za 100 zł płacisz 99zł marży a resztę za produkt który i tak jest chiński. Kolejna bzdura, żeby ludzie kasę na to wydawali.

proszę Cięo czym Ty mówisz zastanów się?

kup jakąś nową, będzie dołączona ale lipa.

Arctic Silver 5 / ARCTIC COOLING MX-2

No może mi mi powiesz że to nie jest Made in China ?? :stuck_out_tongue:

Oj, styka mu ta dołączona do boxa, ja na takiej jadę i jest gitas.

nawet jeśli produkowana w Chinach… to jest dobra

z Zalman’em ZM-STG1 ludzie mają 10 stopniowe spadki temperatur :wink:

Jak w innym temacie można było zobaczyć, standardowa pasta silikonowa dodawana do chłodzenia ma wydajność smaru do klem akumulatorów…

Czy Ty w ogóle wiesz dlaczego wszystko jest Made in China ? No najwyraźniej nie to nie będę Cię oświecał.

To może ja podejmę tą próbę, destroy… Otóż w Chinach produkuje się wszystko, bo koszty produkcji są TAŃSZE. A co do jakości… No cóż… Dla większości przedmiotów ważne jest, by przeszły różne certyfikaty i trafiły do sprzedaży. Ludzie sami je wykupią. A że jakość słaba, to nadrabia się to ilością. Tylko najwięksi/najdrożsi dbają o jakość.

No i o to chodziło :slight_smile:

Dzięki destroy na poparcie :smiley:

Może potestuj, lub chociaż popatrz na testy past w necie,ok? :wink: