Zakup ps3

Witam. Przymierzam się do zakupu nowej konsoli.

Co powinienem wiedzieć przed zakupem?

-Czy konsole poza pojemnością dysku różnią się czymś?

-Konsola ma wifi, a więc można normalnie surfować po internecie, oglądać youtube itp?

-Czy aby grac w gry po przez opcja multiplayer trzeba mieć coś na podobe xbox live?

-Czy obraz będzie zadowalający (zdaję sobie sprawę że to nie będzie bajka jak na 50calowym nowym smsungu znajomego)na telewizorze funai lt-22bb

-Czy zestaw PS3 320GB + GoW3 + kabel hdmi za 1399pln to dobra opcja?

Postarajcie powiedzieć mi co najważniejsze. Ogólnie ogarnoł bym tą konsole, lecz lubię dowiedzieć się wszystkiego przed zakupem :wink:

Pzdr i dzięki za odpowiedzi.

-Poza pojemnością dysku nie ma różnicy. Modele z dyskiem 60 GB były wstecznie kompatybilne z PS2, ale już dawno wycofano je z produkcji.

-Można przeglądać internet, ale przeglądarka do komfortowych nie należy.

-Granie w sieci jest bezpłatne.

-Da się wytrzymać na 22 calach, ale im więcej, tym lepiej. Pamiętaj, że ten monitor ma proporcje 16:10, a nie 16:9 - skutkować to może czarnymi pasami na ekranie.

-Cena do przyjęcia.

Witam. Kolego kupuj Konsolkę PS3, ja mam z dyskiem 250 gb i naprawdę chwale jest boska praktycznie wszystko można robić :smiley: na moim telewizorze 40 cali SONY gra się komfortowo coś pięknego. PS3 to PS3

Zdecydowanie wybór najlepszy z możliwych. Sam kupowałem PS3 w wakacje 2009 i uważam to za jeden z lepszych zakupów. Cena myślę, że dobra, chociaż ja swoją kupiłe za 1150 zł (PS3 80 gb + InFamous). Ale wiadomo u Ciebie większa pojemność + lepsza gra dlatego trochę drożej. Do przeglądania neta dobrze jest podłączyć myszkę i klawiaturkę na USB - wtedy jest wygodniej. Jak jakieś pytania to pisz - chętnie pomogę. :stuck_out_tongue: