Zakup routera

Witam,

zamierzam kupić sobie nowy router, bo z obecnym mam dosyć wielkie problemy. Nonstop się zwiesza, nie działają wszystkie porty do LAN, a zasięg WIFI jest dosyć słaby.

Jeśli można to prosiłbym o jakieś propozycje z ofertami routerów, bo zależy mi na jak najlepszym wyborze. Szukałem już na stronach sklepów internetowych, jednak chciałbym jeszcze dowiedzieć się czegoś od Was.

Potrzebuję routera ADSL, dla TP/Netia z dostępem do WIFI.

Pozdrawiam,

Spajder

Z mojego doświadczenia dobrze spisuja router firm Airlive, Pentagram (dużo opcji i dobry zasięg - mocna antena), Linksys (teraz Cisco), D-Link. Miałem też Edimax’a i też się nie wiesza. Także do wyboru do koloru :).

Polecam np. coś takiego: http://www.allegro.pl/item791083762_rou … ys24h.html

Zobacz i powiedz co o tym myślisz :wink:

Miałem ten sam dylemat i zakupiłem AIRLIVE WT-2000R Zasięg na 3 piętra w domu spokojnie dodatkowo 4 porty na komputery “po kablu” jeszcze ani razu się mi nie zawiesił. Kilkanascie firmwarów na stronie producenta do wyboru. Sama jego instalacja i instrukcja obsługi jest banalna … polecam zwłaszcza że cena nie jest wygorowana w sklepie ok. 180 zł na allegro koło 130zł

Witam, polecam routery z firmy TP-Link, bardzo dobre urządzenia i świetna cena, widziałem takie w Media Expercie. Za ok 150 zł masz ADSL2+ wraz z WiFi! !!

A może określiłbyś budżet jakim dysponujesz na zakup sprzętu? Bo inaczej każdy poleci Ci co innego.

Ja osobiście używam Linksysa WAG200G od 3 lat, sprawdził się najpierw w Neostradzie, teraz w Netii

Najlepiej do 200 złotych.

do 200zł powinieneś się spokojnie wyrobić z zakupem Linksysa o którym pisałem

OK, ale który model byłby dla mnie najlepszym rozwiązaniem? :smiley:

Wiem że każdy coś innego poleci ale chciałbym żebyście mi polecili konkretnie.

Co myślicie o tym routerze? http://www.komputronik.pl/index.php/pro … 31-62.html

Wydawało mi się że konkretnie się wyraziłem :expressionless: , Linksys WAG200G

Wybrałem TP-Linka, póki co działa super.

Dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Dobry wybór :wink: Jakby co to wal na forum. Dobrze jest też zrobić kopię bieżących ustawień i w razie problemów reset routera i przywrócenie ustawień z pliku bez potrzeby wprowadzania wszystkiego od początku z palca. Pozdrawiam! :slight_smile: