Zakupy na e-bay jako gość

Witam

 

Ktoś ogarnia tutaj e-baya? Chciałem kupić gręwięc wybrałem Kup teraz i dalej “kontynuuj bez logowania” bo nie zamierzam się tam rejestrować. Wszystko fajnie ładnie, opcje płatności etc i wyszło, że po przeliczeniu ze złotówek na funty plus prowizje zabrakło mi tych kilku przysłowiowych groszy na paypalu. Musiałem więc zrobić przelew. Miało to miejsce w sobotę. Pieniądze dotarły dzisiaj i chciałem kontunuować zakupy tylko nie bardzo wiem jak. Jak mam teraz zapłacić za ten przedmiot skoro aukcja niby jest zakończona a ja kupowałem jako gość? Teoretycznie nie mam nawet pewności czy to ja faktycznie kupiłem grę ale sprawdzić tego też nie mam jak bo żeby móc sie skontaktować ze sprzedającym trzeba zakładać konto (czego nie zamierzam robić). Jakieś pomysły? Może ktoś ma tam konto i może podać mi maila do sprzedającego?

 

Pozdrawiam

Nawet mając konto, nie widać maila. Kontakt ze sprzedawcą odbywa się poprzez formularz na stronie.

Pamiętam że ja też kiedyś miałem problemy na ebay. Chciałem coś kupić i wszystko fajnie dobrze do czasu jak się rozmyśliłem i chciałem zrezygnować z wybranego towaru (jeszcze nie kupionego) wtedy zaczęły się komplikacje.

Widzisz … ja przedmiot chce kupić i zapłacić a nie mogę … pomyślałem, że napisze bezpośrednio do e-bay z pytaniem ale tam też trzeba posiadać konto żeby móc łaskawie sie z nimi porozumieć … Klik <- obstawiam, że to też pewnie formularz? (chodzi o link na samym dole)

Dobrze obstawiasz.