Zalana klawiatura

Wczoraj zalała mi się mlekiem klawiatura. I teraz jak naciskam porzycisk t to mi sie wciska t i y a jak y to y i t. Niektóre inne porzyciski też nie działają. Można to jakoś naprawić??

spróbuj rozkęcić i wysuszyć

Ja kiedyś wylałem cały kubek kawy i miałem jeszcze gorzej. Ale rozkręciłęm ją, wrzuciłem do wanny, zrobiłem jej prysznic, wysuszyłem, złożyłem, skręciłem i działa do dzisiaj :slight_smile:

bosz…! klawa kosztuje 20 pln baardzo drogo…

ja zalałem kiedyś klawiaturkę całym kubkiem soku, ale tak jak arech zrobiłem jej prysznic, wysuszyłem i działa do dzisiaj :smiley: oczywiście rozkręciłem, wyjąłem tą foliową wkładkę(nie wiem jak się nazywa) ją wymyłem, wyczyściłem i włozyłem

Nawet mniej, ale to nie zmienia faktu, że zakładający temat nie pytał się o to, ile kosztuje nowa, tylko jak poradzic sobie z tą zalaną.

Pozatym, spróbuj kupic klawiaturę wieczorem, w sobotę, albo w niedzielę kiedy wszystkie sklepy są już pozamykane. Albo kiedy nie masz po prostu pieniędzy, bo jeszcze nie pracujesz, a rodzice nie chcą Ci dać na nową. Może Ty masz kupę kasy (albo masz rodziców którzy na wszystko Ci je dają) ale nie wszyscy mają tak dobrze.

nie kazda ;] a jak kolega ma np. Logitecha Flat

powiedziałęm tak bo :

  1. 20 zł(nawet niecałe) nie jest jakims majątkiem

  2. jesli sie nie ma kasy to trzeba szanowac rzeczy jeszcze bardziej ( nie pic nic przed kompem bo wiadomo co tym grozi)

Simple

Ja korzystam z klawiatury za 100 PLN, a przecież i tak niektórzy mają jeszcze droższe.

Chyba mi nie powiesz, że jak ją przypadkiem czymś zaleję to mam sobie kupić drugą… :roll:

Pomyśl zanim coś napiszesz :evil:

patrz punkt 2

bo jesli sie nie szanuje to nie powinno sie kupowac drogich rzeczy

przykład z L-kami czemu nie jeżdzą mercedesami ?

ja mam klawe logitecha za 150 zetow i nie spożywam zadnych posiłków przed kompem bo wie,m ze jesli cos mi sie stanie z klawa to na pewno nie kupie sobie drugiej takiej samejk

Po pierwsze - to, że stać mnie na drugą (trzecią, czwartą, … , n-tą)

wcale nie oznacza, że wyrzucę dobrą klawiaturę tylko dlatego, że coś mi się na nią wylalo…

Po drugie - nie jest tak, że zawsze tylko jedna osoba korzysta z komputera… są osoby które mają młodsze rodzeństwo…

Po trzecie - pisałeś o klawiaturze za 20 złotych (myśląc, że innych nie ma), a teraz próbujesz bronić tej bezsensowej tezy.

Z mojej strony EOT.