Zalecane sterowniki

(Jan Widera) #1

Witam. Może zacznę od początku. Kupiłem komputer rok temu wszystko fajnie szło gry ładnie chodziły ( Battelfield 4, FIFA World, Resident Evil 6 i inne ). Pewnego dnia dopiero co włączyłem komputer i poszedłem do kuchni. Po powrocie na ekranie komputera wyświetlił się niebieskie tło z zawiadomienie o jakimś błędzie. Dałem go do serwisu i okazało się, że to główny dysk. Wymienili mi go i odesłali komputer. Po zainstalowaniu antywirusa i podstawowych aplikacji zaczołem pobierać i instalować gry. Udało mi się zainstalować tylko 2 gry i to nie były te wymienione wcześniej. I poszukuję porady co zrobić aby wogólę zadziałał program Origin. Co muszę pobrać aby mi działało? Jakie mam sterowniki pobrać aby działało.

P.S Windows 8.1

(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

(igrek) #3

Przede wszystkim podaj konfigurację komputera za pomocą programu speccy. Wtedy będziemy mogli pomóc.