ZALMAN RESERATOR 1 PLUS (pytanie)

Witam :slight_smile: krótka piłka:) czy to chłodzenie wodne podoła mojemu zestawowi jaki mam w opisie??? i czy pozwoli na podkrecenie procka powyżej 4GHz teoretycznie oczywiście:) bo nie wiadomo jaka się sztuka trafiła:0

CZEKAM NA SZYBKA ODPOWIEDZ

Nie szkoda, Ci na taki średni trzeba przyznać zestaw, takiego drogiego chłodzenia?

lol… a kto powiedział,że średni??? mi wystarcza nie musze mieć pipi wie czego:) chce miec cicho i ladnie:)

Dodane 10.07.2011 (N) 17:15

jesli ktos ma coś więcej do powiedzenia to proszę:-) chce coś podkrecic mocniej a mam okazję kupić to cudo za nie duże pieniądze więc liczę na pomoc:-) a czy kartę tez to ochłodzi?

Na sam procesor wystarczy ale to też tak raczej ledwo ledwo. Pamiętaj, że Reserator to stara konstrukcja ze słabą pompką, przeciętnym blokiem wodnym i słabymi wężami…Jeśli możesz to dostać poniżej 300zł i chcesz zwodować tylko procesor to ok ale licz się z tym, że dziś za 600-650 zł masz już bardzo dobre gotowe zestawy od EK Water Blocks (tylko te dołączane wentylatory bym wymienił).

i na taka odpowiedz czekałem:) dzięki wielkie:) =D> =D> =D> =D>

hmmmm… jeśli możesz coś zaproponować do granicy 500PLN nie musi być gotowy chetnie zapoznam się z tym:)

no cena powyżej 300 PLN za ten weztaw więc słucham innych propozycji :slight_smile: