Załóżmy zespół i napiszmy grę

(rozwalkompa) #1

Temat mówi sam za siebie. Kto chętny niech się dopisze...

(Airborn) #2

albo wynajdźmy lekarstwo na raka, odnajdźmy życie na innej planecie, rozwiążmy problem głodu na ziemi, ewentualnie zbudujmy konstruktywny rząd ekspertów dla naszego własnego kraju...

(Kazio1987r) #3

Ile płacisz?? O czym ma być ta gra?? Czy to że nie znam żadnego języka programowania nie przeszkadza?? Nie lepiej żebyś porozwieszał plakaty w swojej okolicy z takim ogłoszeniem??

(ERROR22) #4

Hmm.. Ciekawe ilu tu (na forum) mamy 'prawdziwych' prorgamistów? Którzy bardzo dobrze znają dany jezyk programowania. Którzy mają doświdczenie w tworzeniu takich projektów.

Poza tym do stworzenia gry potrzebni są jeszcze 'spece' od grafiki, dzwięku etc...

(matiit) #5

chyba że to będzie saper (bez kilku opcji z oryginalnego ) :smiley:

(Arek Wegrzyn1) #6

Mogę się dopisać znam kilka języków po kawałku każdego turbo pascal,delphi i jeszcze kilka innych mi ten pomysł się podoba.a co do grafiki też trochę potrafie :smiley:

Złączono Posta : 14.08.2007 (Wto) 16:01

C++ też troszkę :wink:

(rozwalkompa) #7

Do wszystkich sceptycznie nastawionych:

No właśnie, nikt nie powiedział jaka to ma być gra i że musi być bardzo zaawansowana technologicznie. Na początek może być coś banalnego.

Do entuzjastów:

No to do roboty. Trzeba ustalić w jakim języku i co robimy

U mnie gorzej: znam Pascal'a i zaczynam poznawać C++

(Destructor16) #8

Wybieracie się z motyką na słońce - takie jest moje zdanie :roll:

(Ryan) #9

Wiedziałem, że ten dzień nastąpi... Ja się troszkę znam na gotowaniu. Wody nigdy nie przypaliłem i chleb umiem posmarować dżemikiem, więc zatrudnię się jako szef kuchni w pięciogwiazdkowym hotelu. W sumie to po co to piszę, Airborn już zgrabnie podsumował pomysł. Powodzenia!

No dobra, będę mniej cyniczny. rozwalkompa , przysiądź do C i wróć do pomysłu za kilka miesięcy, jeśli w ogóle o nim myślisz poważnie.

(Dudas bad boy) #10

haha ciekawe co ty byś w tym celu zrobił pewno nic 8)

(Szymon Himen) #11

ludzie...weście dajcie se na luz co? rozwalkompa pytał kto by z nim chciał zrobić....poco mu wasze komentarze że to niemożliwe?? morze chłopak(albo dziewczyna :mrgreen: ) myśli serio? tylko nabijanie postów...

a co do sprawy to ja bym sie chętnie za to wzioł, pisanie gier to moje marzenie ale niestety tylko marzenie :wink:

pozdro

(Ryan) #12

Wziąłbyś się za język polski, bo masz braki. Przy pracy w zespole zdolność komunikacji jest nie do przecenienia. A komentarze mają na celu (przeważnie) naprowadzenie osoby na właściwy tor, jeśli docelowo faktycznie planuje stworzyć coś użytecznego.

(rozwalkompa) #13

Założeniem tematu wcale nie było napisanie gry, ale jedynie sonda ilu znajdzie się chętnych :smiley:

Zatem temat uważam za zamknięty.

(Kubekster) #14

wątpię żeby znalazł się ktoś chętny

(system) #15

Ja moge sie zapisac :slight_smile: Ale bede robił tylko za grafika bo jestem w tym dobry ^^ 3D Studiop max 9 za 12000 tys. straczy :wink: program juz kupiłem 1 temu :wink:

(Xqwzts1) #16

Ja już robiłem kilka gier we flashu, więc mogę się uznać za fachowego programistę. Możecie na mnie liczyć!