Załóżmy zespół i napiszmy grę

Temat mówi sam za siebie. Kto chętny niech się dopisze…

albo wynajdźmy lekarstwo na raka, odnajdźmy życie na innej planecie, rozwiążmy problem głodu na ziemi, ewentualnie zbudujmy konstruktywny rząd ekspertów dla naszego własnego kraju…

Ile płacisz?? O czym ma być ta gra?? Czy to że nie znam żadnego języka programowania nie przeszkadza?? Nie lepiej żebyś porozwieszał plakaty w swojej okolicy z takim ogłoszeniem??

Hmm… Ciekawe ilu tu (na forum) mamy ‘prawdziwych’ prorgamistów? Którzy bardzo dobrze znają dany jezyk programowania. Którzy mają doświdczenie w tworzeniu takich projektów.

Poza tym do stworzenia gry potrzebni są jeszcze ‘spece’ od grafiki, dzwięku etc…

chyba że to będzie saper (bez kilku opcji z oryginalnego ) :smiley:

Mogę się dopisać znam kilka języków po kawałku każdego turbo pascal,delphi i jeszcze kilka innych mi ten pomysł się podoba.a co do grafiki też trochę potrafie :smiley:

Złączono Posta : 14.08.2007 (Wto) 16:01

C++ też troszkę :wink:

Do wszystkich sceptycznie nastawionych:

No właśnie, nikt nie powiedział jaka to ma być gra i że musi być bardzo zaawansowana technologicznie. Na początek może być coś banalnego.

Do entuzjastów:

No to do roboty. Trzeba ustalić w jakim języku i co robimy

U mnie gorzej: znam Pascal’a i zaczynam poznawać C++

Wybieracie się z motyką na słońce - takie jest moje zdanie :roll:

Wiedziałem, że ten dzień nastąpi… Ja się troszkę znam na gotowaniu. Wody nigdy nie przypaliłem i chleb umiem posmarować dżemikiem, więc zatrudnię się jako szef kuchni w pięciogwiazdkowym hotelu. W sumie to po co to piszę, Airborn już zgrabnie podsumował pomysł. Powodzenia!

No dobra, będę mniej cyniczny. rozwalkompa , przysiądź do C i wróć do pomysłu za kilka miesięcy, jeśli w ogóle o nim myślisz poważnie.

haha ciekawe co ty byś w tym celu zrobił pewno nic 8)

ludzie…weście dajcie se na luz co? rozwalkompa pytał kto by z nim chciał zrobić…poco mu wasze komentarze że to niemożliwe?? morze chłopak(albo dziewczyna :mrgreen: ) myśli serio? tylko nabijanie postów…

a co do sprawy to ja bym sie chętnie za to wzioł, pisanie gier to moje marzenie ale niestety tylko marzenie :wink:

pozdro

Wziąłbyś się za język polski, bo masz braki. Przy pracy w zespole zdolność komunikacji jest nie do przecenienia. A komentarze mają na celu (przeważnie) naprowadzenie osoby na właściwy tor, jeśli docelowo faktycznie planuje stworzyć coś użytecznego.

Założeniem tematu wcale nie było napisanie gry, ale jedynie sonda ilu znajdzie się chętnych :smiley:

Zatem temat uważam za zamknięty.

wątpię żeby znalazł się ktoś chętny

Ja moge sie zapisac :slight_smile: Ale bede robił tylko za grafika bo jestem w tym dobry ^^ 3D Studiop max 9 za 12000 tys. straczy :wink: program juz kupiłem 1 temu :wink:

Ja już robiłem kilka gier we flashu, więc mogę się uznać za fachowego programistę. Możecie na mnie liczyć!