Zamazanie ikon w vista home basic

Od pewnego czasu na pupicie czy nawet na rozwinięciu pasku start zostały zamazane ikony (rys. 1), a także wchodząc w partycje C zamiast folderów są ikony jak na obrazku (rys. 2). Proszę o pomoc i żeby obezło się to wszystko bez formatu.

post-74336-13856533680528_thumb.jpg

post-74336-13856533680885_thumb.jpg

Widocznie zacząłeś używać jakieś alternatywnej powłoki, np. WindowsBlinds, która namieszała w systemie…

Więc co mam zrobić?

Odinstalować albo zmienić na inną. Ta obecna najwyraźniej nie jest Ci pisana 8)

ale ja nawet nie wiem, kiedy, co zrobilem… wiec jak mam to cos odintalowac? prosze o pomoc?

Poszukaj w module odinstalowania programów. Zresztą na pewno ładuje się przy starcie ten program do zmiany wyglądu interfejsu. Na pewno go namierzysz choćby po nazwie

Ale ja tego naprawdę nie mam. To się stao w taki sposób, że podczas grania w CS chciałem wejsc na gg i nie wychodizlem z gry tylko wlaczylem otwarcie paska start aby mi sie zminimalizowalo i za jakim azem stalo sie, co stalo… wiec?

Bardzo dziwne. Restart nie pomaga?

niestety nie, to juz jest jakos tak od tygodnia… ;/ co robic?

Mogę się mylić, ale ja bym jeszcze spróbował skasować plik iconcache.db z katalogu profilu AppData\Local i restart systemu

A nie instalowałeś jakiegoś tweakera do usuwania strzałek przy skrótach programów ?

Spróbuj przy starcie F8 i wybierz Ostatnia Dobra Konfiguracja.