Zamiana biosu z 7900GS na 7950

Witam,otóż czy mogę podmienić geforce 7900GS na 7950 poprzez podmianę biosu?

Z góry dziękuję :slight_smile:

Nie

tiaa czy mogę sobie podmienić 5700 na 8800 poprzez zmianę biosu ?! :smiley: hehe

możesz sobie zmodować bios podnieść napięcia, podbić zegary. ustawić timingi dla pamięci. ale nie wgrać bios z innej karty!

Ja prosiłem o fachową pomoc a nie w stylu

,tiaa czy mogę sobie podmienić 5700 na 8800 poprzez zmianę biosu ?! Suszę zęby hehe

możesz sobie zmodować bios podnieść napięcia, podbić zegary. ustawić timingi dla pamięci. ale nie wgrać bios z innej karty!’’

tyle co mi powiedziałes to wiem i po co sobie nabijasz posty lol

ale cytuje tekst pisma PCFORMAT ,Podobnie możliwa jest zamiana np Radeona 9500 na Radeona 9500PRO lub 9700’’ i co sąm dwie różne karty 9500 a 9700 więc ponawiam pytanie ponawiam pytanie bo nie mam pewności :?

no przecież odpowiadam na twoje pytanie :?

myślisz że jak wgrasz nowy bios to Ci sie dorysują dodatkowe potoki których jest więcej w 7950 ?? :? a może goście z pcformata Ci dorysują ??

Tzw. fachowe pismo. Chcesz dalej być robionym w balona? Czytaj więc…

Tak, jest możliwe zmodowanie niektórych typów kart, przez zmianę biosa, a dokładnie odblokowanie potoków. Ale w przypadku 7900GS i 7950 to nie jest możliwe bo są to zupełnie inne karty. Żaden 7900GS nie ma zablokowanych potoków.

Odpowiedź na pytanie brzmi nie.

Heheh to było stare pismo,wiem ze głupoty większość pisząm np co lepsze linuks czy windows,a czytam tak po prostu :stuck_out_tongue: bo nie mam co.A ze potoki to wiem 8) hehe zeby nie było mam dość sporą wiedzę o kompach ale overclockingu i o internecie taką sobie :oops:

Dzięki za odp :slight_smile:

Takie rzeczy to tylko w Radeonie 9500 lub 9550.

Nie każdy 9500 da się zmodować.

W 9550 można tylko kręcić zegary.

Nvidia fizycznie cięła gpu laserem nie ma możliwości odblokowania ani jednego protka w żadnej 7xx0.

to są już geforce 9500 i 9550 ?? gdzie je można kupić i ile kosztują ?? i czy są na agp ??

haker95 , to nie GeForce tylko Radeony :]

do referencyjnych 7900GS można wgrać bios od GT i uzyskać większe napięcie oraz lepsze zegary. Można też wgrać zmodyfikoway bios.

:mrgreen: