Zamiana kanalow dzwieku

Witam mam nastepujący problem. Kupiłem wczoraj zestaw glośników 5.1 Logitech X-530. Część sterująca jest w prawym głośniku, podłączonym kablem d-sub do subwoofera oraz 3xjack do komputera. Problem w tym że komputer mam umieszczony z lewej strony pokoju, a przewody są oczywiscie zbyt krótkie. Mogłbym przedłużyc kable d-sub oraz 3 jacki ale czy można w jakis sprytny sposób zamienić kanały dzwięku? Tak abym mogł miec lewy glośnik z prawej a prawy z lewej. W niektórych programach, grach, czy sterownikach video można tego dokonać programowo, ale w grach w których nie ma takiej możliwości dosyć denerwujące jest kiedy coś sie dzieje z prawej strony a słychac z lewej. Posiadam kartę dzwiekowa SB Audigy, sterowniki najnowsze i nie zauważylem aby mozna bylo tam gdzieś zamienić kanały.

Te dwa kabelki co ida do jednego glosnika musialbys zamienic ale one z tego co sie orientuje to sie niestety nie rozbieraja.Takze bladziocha :smiley:

Zamienić to raczej tylko gdyby dorwać przejściówkę chinch-dsub i dsub-chinch, nie wiem czy coś takiego istnieje. Poza tym zamiast inwestować finansowo w udziwnienia wolałbym zamienić kanały i już, bo raczej przemeblowania w pokoju 2,5x3 robić nie będę.

ichuckyi i Romi : na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę poprawić wiadomości, używając opcji Zmień

No cóż, wiekszość forum są miedzynarodowe, gdzie używanie polskiej czcionki, nawet pisząc po polsku jest niemile widziane i niezgodne z netykieta, ten widzę jest inny :). Pozdrawiam juz poprawiam