Zamiana lub nadawanie funkcji klawiszom


(Pawel Uszynski87) #1

Poszukuje programu, za pomocą którego mógłbym podmienić funkcje klawiszy w klawiaturze np. za znacze Windowsa Tab etc. a także dzięki któremu mógłbym nadać funkcje przyciskowi, który nie ma żadnech funkcji... chodzi mi tu o klawisze Play/Pause Stop Forward Rewers Mute etc bo takowe mam na klawiaturze były do tego jakies stery ale one dzialaly z jakims playerem beznadziejnym.. a no właśnie winamp wykrywa te przyciski lecz np play jako forward itd :confused: niby w winampie 5 są hostkeye ale jesli podmienię ich funksje tam to wyskakuję bład jakiś a w menu hestkey'i przy tych skrótach śa czerwone krzyżyki :frowning:


(Madafaker) #2

Na stronie producenta klawiatury nie ma nic takiego ??

No chyba że klawiatura jest "no name" :?


(Pawel Uszynski87) #3

nawet nie pomyslalem o tym... odwrocilem klawiature i ujrzalem nalepke z nazwa firmy [bTC] i modelem klawiatury [9001A]... znalazlem polska strone oficjalna http://www.btcpolska.pl/ ale te sterowniki sa do d**y po zainstalowaniu ich i wcisnieciu jakiegokolwiek przycisku klawiatura i mysh przestaja odpowiadac... nawet jesli uruchomie komputer ponownie dalej nie odpowiadaja.. dopiero gdy odlaczylem klawe od kompa to myshka sama zaczela dzialac i wyinstalowalem te stery i znowu dziala git

wiec oficjalne oprogramowanie zostawie w spokoju, a jeslis ie nie da ustawic tych przyciskow to trudno ale co z takimi programami kture potrafia podmieniac funkcje klawiszy standardowych np funkcej tab ustawic pod znaczek widowsa?

NIE UMIESZ UŻYWAĆ FUNKCJI ZMIEŃ JAK CHCESZ DOPISAĆ COŚ DO POSTU NIE TWÓRZ POSTU POD POSTEM

PYSIU

sorki 2 razy mi sie post napisal bo misie opera pokielbasila i niezdazylem usunac a ty mi juz poprawiasz :stuck_out_tongue:


(Lackymen5) #4

http://www.digital-miner.com/hkcontrol.html

screenshoot http://www.softpedia.com/public/scripts ... o/12-2-36/


(Pawel Uszynski87) #5

dość ciekawe ale nie da sie podmienic funkcji klawiszy a dodatkowych klawiszy klawiatury nie rozpoznaje... gdy wcisne jaki kolwiek z nich pojawiaja sie "???" i pozniej wcisniecie innego wywoluje reakcje taka sama :frowning: