Zamiana R9550 na HD3450

W zwiazku z tym, ze wymieniam kompa na nowy, postanowilem jakos zagospodarowac ten stary. Jak kupowałem go w 2003 roku była to całkiem niekulawa maszynka:

-abit nf7-sl 2.0

-athlon xp-m 2500 (odpowiednio podkrecony)

-radeon 9550

-ram 2 giga.

Mysle zeby wymienic grafe na radeona hd3450 na agp z hdmi i wykorzystac kompa jako multimedialne centrum pod tv. Karta duzo nie kosztuje, wiec pytanie nie czy warto tylko czy bedzie to działac. Mam zwłaszcza na mysli pliki .mkv z ripami blu-ray 1080p, bo w chwili obecnej na tym kompie te pliki to pokaz slajdów.

Moze ma ktos podobna konfiguracje i moze stwierdzic czy bedzie to działac jak trzeba?

Dodane 10.05.2010 (Pn) 7:09

hmm, nikt?

Dodane 10.05.2010 (Pn) 22:03

bump?

Zamienił stryjek siekierke na kijek :smiley: Lepiej postaw sobie sprzętowy firewall na Linuxie :slight_smile:

za niecale 200 zł raczej nie kupie sprzetu z pełnym hd i dostepem do netu…

Biff , na forum używamy polskiej psiowni. Proszę poprawić błędy oraz poprawić tytuł tematu na konkretny. Przeczytaj ten temat. viewtopic.php?f=5&t=394978

Teoretycznie Radeony z serii HD xxxx uniezależniają od procesora głównego przy kodowaniu filmów. Ale Twój zestaw jest chyba, mimo wszystko, za słaby :frowning: Ponadto Radeon HD 3450 ma tragiczną jakość sygnału na wyjściu D-SUB (połączenie zwykłym nieekranowanym, wielożyłowym kablem) Pozdrawiam

co ty ja mam hd3450 ze zlaczem hdmi na procku athlon 3500 i filmy hd naprawde chodza idealnie :wink: obciazenie procka z 10%

Szczęściarz :slight_smile: Nie samymi filmami człowiek żyje :wink: Ale także grami i ogólną wydajnością :smiley:

no ja nie gram ; ) chyba ze w bilarda na wp

Oki. Ty może nie, ale kolega Biff pewnie tak :wink: Poza tym szkoda by było, aby całe wielkie pudło stało w pokoju i raz na tydzień tylko przemieliło film :wink: Pozdro

Troche odkopuje temat, ale sprawa jest nadal aktualna. Maszyna ma słuzyc tylko do przemielenia filmu :slight_smile: Gry mnie zwyczajnie nie interesuja. Wazne tylko zeby 1080p szło płynnie, niezaleznie od kodeka :slight_smile:

no to jak mowilem - hd3450 daje rade.