Zamiana Windowsa 32 bitowego na 64 bitowy

Witam,

Ostatnio siostra dostała nowy komputer w windowsem 64 bitowym. Ja mam 32, kiedy kupowałem go mówili mi że gry nie będą chodzić, programy itd. Jednak na 64 bitowym wszystko chodzi. Jest możliwość zamienienia 32 bitowego na 64 bitowy ? Klucz mam oryginalny więc może podczas instalacji windowsa 64 bitowego wpisać klucz od 32 bitowego, nie chce wydawać kasy na nowego windowsa.

Jeśli to OEM to nie :wink:

Kurde ale lipa…

A ten sposób ??? http://forum.dobreprogramy.pl/windows-porada-downgrade-bit-bit-t397567.html

Sposób jak sposób - jeśli masz oprogramowanie OEM - równie dobrze możesz zassać “pirata” i zainstalować. Efekt końcowy będzie taki sam (czyli z systemu legalnego - zrobi się system legalny inaczej)

Czyli żeby był legalny to takie sposoby nie wchodzą w grę ?..

Takie nie, pozostaje jedynie zakup 64-bitowej edycji OEM.

Zobacz temat win7 32bit na 64bit.

A dokadnie:

Niby jest to legalne ale przy instalacji 64 bitowego wystarczy wpisać tamten klucz czy jakieś kombinacje alpejskie muszę robić ?

Musisz zainstalować na nowo system i wpisać swój klucz.

Windows normalnie się aktywuje.

Może ja czegoś nie wiem, ale aktywacja systemu nie jest tożsama z jego legalnością … więc ?

Ale na 100% ? Nie chcę mi się przez “długi” weekend siedzieć przy kompie dlatego pytam: Czy na pewno się wszystko ładnie aktywuje i nie będzie problemów ??? :?:

Aktywować się aktywuje, ale… nie zmienia to faktu, że zabieg nie jest do końca legalny, a panie z MS często nie rozróżniają edycji oem od box :wink:

Czyli powinno być dobrze ?

To zależy co masz na myśli…

Że się zainstaluje, aktywuje i będą ściągać się aktualizację…

Czy tak trudno przeczytać temat gdzie są odpowiedzi na te pytania?

Dlaczego miałyby być jakieś problemy?

Na naklejce masz gdzieś napisane, że klucz jest przypisany do konkretnej wersji bitowej?

no to tak ![-o<

Anathema - czy ty myślisz to samo co ja ? :x

Dobra to instaluję jutro bo dzisiaj jadę do babci napiszę wam czy mi się udało czy nie.

Dodane 04.06.2010 (Pt) 13:57

Wszystko się ładnie zrobiło aktywowało, musiałem tylko aktywować telefonicznie bo miałem zmienianą płytę główną. Dzięki wszystkim za pomoc :!: :!: :!: