Zamiast sie wylaczyc resetuje sie

Witam

Mam taki problem zainstalowałem Win 7 build 7600 i gdy chce go wyłączyć zamiast to zrobić on się resetuje. Na drogiej partycji mam Win XP pro. W XP wyłącza się normalnie próbowałem rożnych sposobów, wyłączyłem opcje chyba tak to było “automatycznego restartu po błędzie systemu” i nic to nie dało.

Nie wiem czy to wina tego ze jest drogi system na innej partycji na tym samym dysku i gryza się ze sobą.

sprzęt AMD Athlon 64 x2 5000, Gigabyte MA78GM-S2H, zasilacz 400W, HD 4830, WD 7200 320GB.

W trybie awaryjnym masz to samo?

Nie wiem nie próbowałem tego ale jutro zobaczę i dam ci odpowiedz a tak wstępnie możesz podać jakąś przyczynę tego ??

Póki co nie mam pomysłu.

sorki ze tak długo nie odpisywałem ale w trybie awaryjnym tego niema. Z głupiałem po prostu nie mam pomysłu co to może być.

kichu ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.