Zamiennik SteadyState - Disk protection

Witam,

Potrzebuję znaleźć program na licencji freeware, działający pod systemem Windows 7, który byłby zamiennikiem do funkcji ochrony dysku ze SteadyState. Wymagania mam takie:

  1. automatyczne odtwarzanie systemu przy restarcie (bądź logowaniu/wylogowywaniu)

  2. brak możliwości wyłączenia programu przez użytkownika nie mającego uprawnień

  3. najlepiej, jeśli byłby niewidoczny dla użytkownika

-> pierwszy, o którym myślałem to Comodo Time Machine i Reboot Restore Rx. O ile jeszcze żadnego z nich nie instalowałem, to z anglojęzycznego forum dot. Reboot Restore Rx dowiedziałem się, że użytkownik może wyłączyć program. Niestety, takie coś odpada. Faronics Deep Freeze jest niestety płatny.

W związku z powyższym mam pytanie, czy jest możliwość konfiguracji Comodo Time Machine tak, aby spełniał on moje wymagania?

Mam jeszcze pytanie, jak to wygląda z aktualizacjami systemu, bądź AV? Rozumiem, że wszystko jest przywracane do tego stanu, który był ustalony?

Pisząc o alternatywie SteadyState, mam taką prośbę, czy znacie jakiś program, który w szybki sposób pozwoliłby mi poustawiać pewne restrykcje dla użytkownika, podobnie jak to można było zrobić w SS?

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam