Zamiennik X1300 z kart GeForce - zasilacz - ups

raczej nie, ale procka możesz podkręcić :slight_smile:

czy ups

ACTIVE POWER 600VA (czarny :mrgreen: ) będzie wystarczający dla kompa z zasiłkę Fortron FSP400 HLN

specyfikacje dla ups`a można znaleźć np tutaj

http://www.morele.net/produkt/37765

No tak ;/ na styk

finalnie zakupiłem takie podzespoły i się zobaczy jak sie to będzie sprawować :wink:

karta grafiki

EVGA GeForce 7600GT 256MB DDR3/128bit TV/DVI PCI-E (1,4ns) [560MHz/1400MHz]

zasilacz

PENTAGRAM Silent Force PSF-430-P12S

ups

Active Power Easy 400VA

i jeszcze sprzedałem starego radeona za 150zł i zasilacz myślę, że pójdzie za jakieś 25zł :mrgreen:

i myślę, że styknie

w 7 sklepach powiedzieli, jak coś, że moc ups nie zależy od mocy zasilacza w komputerze w tak dużym stopniu :mrgreen: :mrgreen: :frowning:

Strata kasy ale można mówić i tak nie usłyszy ;]

Byś kupił Palit Sonic 7600GS i lekko podkręcił i masz to samo a kasa w kieszeni tylko troche pomyślunku

nie jestem fanem o/c

a co tej straty kasy, to palita mi odradzili w 2 z 9 sklepów w których byłem, a w pozostałych woleli się nie wypowiadać

w jednym mi koleś tylko proponował ale mial ostatniego i nie wiadomo i jak dla mmie chciał się go pozbyć

a zasilacz ??

Nie polecali bo wcisneli Ci karte zalegającą na magazynie ;]

tam gdzie nie polecali nie mieli nawet tej karty :slight_smile: [nie byli w stanie jej nawet zamowić, bo jak stwierdzili nie było w hurtowniach],

wszędzie prosiłem o pokazanie mi wszytskich modeli 7600GT (niezależnie od producenta) no i najczęściej przewijały się pality, lub karty innych producentów, ale z chłodzeniem silentpipe 2, lub asusa, a wiadomo jak asus się ceni

evga była tylko w jednym sklepie, tam gdzie ją kupiłem właśnie

czy to były pieniądze w błoto wyrzucono, pokaże czas :lol: