Zamieszczanie nowego tematu w "Sprawdzone porady"

Nieprawda…

Widać wypadłeś z grupy bywalców jakoś https://forum.dobreprogramy.pl/g?username=lordjahu

Czemu Kristov? No nieważne, ja odpowiem.
Generalnie mamy to ustawione tak, aby nie mógł tam pisać każdy. Ale nie ma być tak, że nikt nie może pisać, dlatego część grup związanych z aktywnością jest dopuszczona.
Oczywiście można też napisać w innym miejscu i dać znać adminom czy moderatorom, że chcielibyśmy, aby temat docelowo znalazł się właśnie w sprawdzonych poradach. Na pewno któryś z nas przeniesie.

Tylko gdzie napisać by było wiadomo.
A napisałem do Krisa bo na stronie DP on widnieje jako moderator - wiem, wiem … może i bloga, ale o forum nikogo nie ma … może rotacja jakaś ?

To jest dobre pytanie.
Co proponujesz? Może stworzyć dział “poczekalnia”, albo coś w tym rodzaju? Albo po prostu w najbardziej odpowiednim dziale i w kolejnym poście napisać: proszę o przeniesienie tematu do “sprawdzone porady” image

Tylko że proszenie za każdym razem to żadne wyjście z sytuacji.
Dziwne jest to że zawsze miałem dostęp a nagle pyk i nie mam, żadnego komunikatu, nic.

Wedle postu Liska w tym dziale z września 2016 roku, każdy ma prawo coś tam napisać, ale jak widać mamy jakąś cenzurę.

Może jakaś poczekalnia byłaby dobrym rozwiązaniem - by sprawdzić, zastanowić się i jak zadziała, osadzić tam.

Bawisz się w archeo, a poniższego tematu nie “widział”

Latka lecą, a czasem coś dodam w sprawdzonych poradach. I nikt na mnie nie krzyczy :wink:

Jakbym tam napisał to inny by mnie nazwał że bawię się w archeo, pisząc w temacie z 2018 roku. Użyłem wyszukiwarki w temacie forum, wyskoczyło jako pierwsze to tam wszedłem.

W przenoszeniu też jest wada, że trzeba trybu Wikia do edycji, bo wtedy nie pomoże, że nie minęło 60 dni na ewentualne poprawki.

Nie trzeba.

Trzeba trzeba jak piszesz poradę wymagającą poprawek po 60 dniach, albo jak on nie wbije tego bywalca bo w soboty jedzie w Bieszczady pozbawione 2G.

No albo - albo. Albo nie minęło, albo po 60 dniach:

I przenoszenie nie ma tu nic do rzeczy, bo 60 dni to limit na każdy post, przenoszony czy nie.
Dotyczy to również działu “Sprawdzone porady”

Mnie chodziło najbardziej, że jak nie napisze sobie w Wordzie z 10 poprawkami to potem znów będzie musiał błagać o uprawnienia edycji.

A tak to bywalec przez 60 dni może sobie nanosić korekty bez pomocy innych.

Każdy, kto ma temat w jakimkolwiek dziale, to może go edytować przez 60 dni. W dziale "Sprawdzone porady” również.

Wątpię, jak mu się przeniesie a nie wbije bywalca to się zablokuje opcja edycji treści posta / odpowiedzi na post, taki głupi mechanizm.

Cudem uzyskałem dostęp :slight_smile:

Cudem? Z wielokrotną nawiązką spełniasz wszystkie kryteria…
Dziwne, że wcześniej nie miałeś.

Ale faktycznie to może być problem, dlatego założę gdzieś nowy dział z poczekalnią.

Nie mam pojęcia czemu nie miałem tej opcji. No ale za to fajny temat rzuciłem na sprawdzonych :slight_smile:

1 polubienie

Stworzyłem nowy dział Poczekalnia Sprawdzonych porad.
O teraz każdy, kto nie ma uprawnień do umieszczania postów w “Sprawdzonych poradach” może umieścić swoją propozycję właśnie w poczekalni.

1 polubienie

Nie wiem, czy link do przycisku, który znajduje się na stronie wyszukiwarki, można uznać za sprawdzoną poradę :joy:

1 polubienie