Zamknac strone

uzywam MyIE2 gdzie jednoczesnie moge otworzyc kilka stron,czasami zdarzy sie tak ze po otwarciu jakiejs strony zawiesza sie przegladarka czy istnieje sposób na zamkniecie pojedynczej strony?

Oczywiście. Prawy przycisk myszy na zakładce i zamknij.

Proponuje jednak zrobić update do najnowszej wersji Maxthorna. Oczywiście i spolszczenie.

chyba sie nie zrozumielismy

jak mi sie zawiesi to moge tylko zamknac przegladarke(i jak wtedy zamknac pojedyncza strone?) nie moge otwierac zabnych okien pomocniczych sposób który bym oczekiwał to jakis z zewnacz z poza przegladarki

lazikar jak zawiesi sie cała przeglądarka nie ma szans na zamknięcie pojedyncczej zakładnki, jedynie można zamknąc całą aplikację

polo spróbuj poczekać chwilkę możliwe iż MyIE CI się odwiesi - to przez wczytywanie danych lub otwieranie zewnetrznych aplikacji (WORD, PDF) mozliwe iż Ci się odwiesi - mi się tak dzieje często i po chwili się odwiesza ( przeglądarka MAXTHON)

Jak się zawiesi to nie ma takiej możliwośći. Zawiesza ci się zapewne dlatego bo Meye2 to stara wersja nakładki Maxthon. Zainstaluj tą co ci podałem. To jest ta sama nakładka.

szkoda ze sie nie da -myslalem sobie ze mozna to wszystko porozkladac na jakies czesci i zbic to co jest bee(w tym wypadku strone) coz mowie sie trudno chybe ze znajdzie sie jakis “geniusz”

Polo zastanów się może nad przyczyną tego zawieszania się nakładki. Nie będę się tu powtarzał, ale możesz temu zapobiec. Zapewne dużo ramu ci zabiera i to jest przyczyną.

To spróbuj zinstalować jakiegoś menadżera pamięci

i w sytuacji awaryjnej spróbuj uwolnić jej trochę.

Powinno pomóc

Przy dużej ilości JS na stronie czasem IE się zacina. Maxthon/MyIE2 niestety używa jednej instancji przeglądarki dla wszystkich okien co, jak sam zauważyłeś, może doprowadzić do zacięcia się programu. W Maxthonie 1.3.1 build20 zauważyłem jednak drobną poprawę zachowań w tego typu sytuacjach - wydaje mi się, że GUI M. jest w osobnym wątku procesu i mimo zwiechy kontrolki IE możliwe jest dalsze operowanie w programie a zatem i zamknięcie zakładki. Możliwe jednak, że to złudne wrażenie i jeszcze nie trafiłem na odpowiednią stronę. :? Sugeruję jednak wypróbować tą wersję.

Dobrym pomysłem jest też zaznaczenie opcji przywracającej zakładki, które były otwarte przy ostatnim uruchomieniu programu. Jak zabijesz proces to po ponownym uruchomieniu przynajmniej część zakładek będzie po staremu (niestety bardzo prawdopodobne, że ta co Maxthona zawiesiła też będzie widoczna :frowning: ).

Manager pamięci nic nie da - to zajętość procesora skacze do sufitu.