Zamknięcie konta w inteligo

otóż chciałem zamknąć konto w inteligo ponieważ mam w mbanku na dużo lepszych warunkach a tamci z iteligo tylko odemnie sępią kasę bo nie mam nic u nich , ale najpierw chciałem się dowiedzieć jak wygląda taka procedura zamknięcia konta i czy pobierają jakąś za to opłatę ??

wysyłasz do nich wniosek o zamknięcie rachunku

niestety przez internet otwierasz, ale pocztą zamykasz, zamknięcie rachunku jest darmowe, proponuje najpierw zastrzec kartę, bo wtedy zamykanie to 30 dni przynajmniej u mnie w banku

http://nottingham.blox.pl/2007/07/Wnios … eligo.html

zastrzec kartę :expressionless: tzn ??? :oops:

to znaczy zglosić, ze ją zgubiłeś i nie wnioskować o kolejną

ok ok dzięki za cenne rady i link do wniosku =D> bye bye inteligo :twisted:

co ciekawe tego linku do wniosku chyba nie ma na stronie inteligo, musisz to nich mailowac żeby go otrzymać,

ponadto tam powinien byc rachunek na który mają przesłać kasę z konta, bo kasę jakąs musisz mieć tam (na prowadzenie) jesli sam przelejesz wszystko na inny rachunek to ci nie zamkną rachunku bo bedziesz im wisiał chyba 1zł za prowadzenie (nie wiem jakie sa koszta nie mam inteligo) pozatym dowiedz sie czy zastrzeżenie karty coś daje i czy w to miejsce zaraz nie przysla kolejnej - u mnie była róznica czas zamykania rach. z kartą 60 dni, bez karty 30dni.

ech zadzwoniłem do nich w końcu i powiedzieli ze przyślą mi ten wniosek i sprawa powinna znaleść swój koniec za jakiś miesiąc :frowning: i chyba nie będe nic kombinował tylko normalnie to załatwie no ale nic będe ich miał przynajmniej z głowy