Zamoczona nokia 6822


(Zuber54321) #1

Witam :slight_smile:

Dzisiaj miałem przykry incydent... Moja nokia 6822 wpadła do wody :frowning: . Była wtedy włączona, szybko ją wyłączyłem i wyczyściłem z grubsza, potem położyłem ją żeby wyschła, po ponownym włączeniu wpisałem kod pin i wszystko działało dobrze, aż tu nagle zamiast 3 miałem 7 :shock: :? . Niewiedziałem co się działo. Niektóre przyciski dobrze działały a niektóre były pozamieniane :frowning: . Zaniosłem ją do salonu Plusa, naściemniałem kolesiowi, że nie wiem co się dzieje :stuck_out_tongue: , spytałem się go co się mogło stać, a on mi powiedział, że wygląda na pewiem rodzaj zwilgotnienia :shock: . Zatkało mnie. Potem się pytałem czy to jest do naprawienia, a on mi powiedział, że jeśli serwis orzecze, że to jest spowodowane przez wode to tego nie będzie naprawiał :cry: . Potem się spytałem czy to w ogóle można naprawić to powiedział, że moge pochodzić po serwisach pogwarancyjnych i może zgodzą się to naprawić, ale nie wiadomo czy im się uda :? :frowning: , powiedział, że mogło coś pójść na płycie głównej :? . Boję się, że będe musiał ją wyrzucić :frowning: . Jak myślicie czy moja komórka ma szanse na normalne działanie? Dzięki za odpowiedzi i sugestie :slight_smile: .

A mam jeszcze drugie pytanie. Dostałem jakąś "cegłe" jako telefon zastępczy, nawet nie wiem jak się nią obsługiwać :-x :stuck_out_tongue: . Chciałbym sobie zmienić koma, czy moge zrobić tak, że wezme inny telefon bez simlocka i wszystko będzie działać u mnie dobrze? Dodam, że mam abonament i nie zabardzo się znam na tych SIMach i SimLockach :stuck_out_tongue: .

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszelakie odpowiedzi, podowiedzi i sugestie :smiley: . Pozdrawiam.


(x-awier) #2

Tu masz pomoc http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=13711 przyklejony jak byk topic :stuck_out_tongue:

PS:

Może uda Ci się samemu to naprawić:wink:


(Myszonus) #3

tak :slight_smile: wszystko będzie ok :slight_smile:

trzeba wierzyć w serwis :wink:


(Zuber54321) #4

Czytałem ten topic ale przeczytałem go dopiero wtedy gdy już oddałem koma do serwisu :frowning: . Ja się prawie w ogóle nie znam na komach :? . Kurcze boje się, że będe musiał ją wyrzucić, wydaje mi się, że jak coś się spaliło na płycie głównej to chyba nie da rady się już tego naprawić, ale może się myle :stuck_out_tongue: . Pytałem się kolegi, który troche się zna na tym to powiedział mi, że zna kolesia, który naprawia takie żeczy i on robi jakąś "kąpiel w wanience" . Tak naprawde nie wiem o co chodzi :stuck_out_tongue: . Wiecie ile serwis pogwarancyjny może wziąść za taką naprawe?

Podniosłeś mnie na duchu Myszak :smiley: thx. Pozdro :slight_smile: .


(Myszonus) #5

wszystko zależy od rodzaju uszkodzeń jak i stopnia ich "poważności". Jedno jest pewne - za samo oddanie koma do nich zapłacisz - nawet jak powiedzą przykro nam - ma pan pecha :expressionless: