Zamówienie i strajk poczty

Witam

Wczoraj dokonałem zamówienia w jednym ze sklepów komputerowych, a że poczta polska zaczęła strajk to jak dużego opóźnienia paczki mogę się spodziewać ?

Jakieś przypuszczenia ? :confused:

Czekam na jakieś odp.

pozdrawiam

A kto to wie, jak sobie pocztowcy nie odpuszczą, to sobie troszkę poczekasz. Na razie i tak nie wszyscy strajkują więc nie jest tak tragicznie. Nie dziwie im się, każdy chce godnie zarabiać.

Skoro dokonałeś zamówienia w sklepie internetowy, to aby czasem paczka nie zostanie wysłana kurierem? :expressionless:

skoro mówi że pocztą, to pewnie pocztą. CO do opóźnienia to ciężko wyczuć. Niby to jeden dzień, ale jutro dostaną 2x więcej paczek niż normalnie więc taka obsuwa może sie rozłożyć nawet na kilka dni.

Hmm, u mnie strajkują “aż do skutku”. Czyli może to być dzień, może być tydzień.

I kto tu powinien strajkować … Paczki idą 2 razy dłużej … Kartkę na święta dostałem miesiąc później , po podobno im się zagubiła.Kurier jest najlepszy - DHL dostarcza paczki w 1 dzień

Eh, znowu strajkują…

U mnie akurat nie, jednak czekam na 3 przesyłki które na pewno sie opóźnią.

Powinni im obciąć pensje za te wszystkie kradzieże których niektórzy pracownicy dokonują!

I ciekawe czego oni żądają !? U mnie te baby na poczcie robią jakby im się wogóle nie chciało, a poza tym na niczym się nie znają. Najchętniej przyjmowały by tylko rachunki za telefon od moherowych beretów.

Racja , święta racja .

Ja też jestem wściekły, bo niedawno kupiłem na Allegro Office 2007 i teraz nie dostanę tego, bo pocztowcom zachciało się strajkować. :evil:

Powinni brać co im dają i wracać do pracy…niestety mamy teraz modę na strajki i czekać tylko na następne.