Zamówienie płytki z Linux przez Shipit

Jest może na forum ktoś, kto zamawiał już kiedyś wcześniej płytki z Linuxem przez Shipit :?: Czy to rzeczywiście jest to takie darmowe jak o tym piszą, tzn. brak opłat za płytkę z systemem i brak opłaty za przesyłkę tej płyty :?: Bo nie wiem czy dobrze rozumię to określenie “za darmo rozsyłać płyty CD”, czy to “za darmo” o którym było napisane kiedyś newsie na dobreprogramy.pl, jest naprawdę za darmo :roll:

Całkowicie za darmo.

No to fajnie :smiley: Bo chcę zamówić sobię linuxa 8.10, a tylko tego nie byłem pewny.

w 100% darmo czas poczekiwania ok. miesiąc

Jeśli jest 100% za free, to już ile trzeba czekać na płytkę to jest mi obojętne :slight_smile:

tak, jest to darmowe, musisz tylko konto sobie w ship-it założyć, i napisać im jak najkonkretniejszy adres, żeby dotarło ;_ Ja czekalem jakieś ok. 2 miechy :slight_smile:

MOzna zamówić dowolną ilość płytek z Ubuntu, ale nie wiem jak to jest , chyba nie da się jednej za drugą, albo po jakimś czasie, albo po dostaniu poprzedniej płytki :wink:

i za każdy razem dostawałem za darmo. Już mi trochę tego nazbierało :stuck_out_tongue:

Rzeczywiście trochę :lol: Mam tylko taką nadzieję, że rzeczywiście to będzie za darmo - bez żadnych opłat za przesyłkę, czy jakichś opłat celnych :twisted: Bo zamówiłem jedną płytkę z Ubuntu 8.10 i jedną z Kubuntu 8.10 8)

Potwierdzam, żadnych opłat - zamawiam sobie od kiedy istnieje ShipIT i przychodzi bardziej pewnie niż przesyłki krajowe w Poczcie Polskiej :sunglasses:

Jedyny minus to długie oczekiwanie na przesyłkę :slight_smile:

Coś długo wam dochodzą te płytki ja zamawiałem 7.04, 7.10, 8.04 i dostawałem w ciągu 2 tygodni a zamawiałem również raz do Holandii gdzie obecnie mieszkam to dostałem wręcz po tygodniu :slight_smile: Zobaczymy jak będzie z 8.10, którą niebawem zamówię.

Pozdrawiam!

No to zobaczę ile czasu upłynie zanim dostanę to, co zamówiłem wczoraj wieczorem :razz: