Zamulajacy komp

witam mam problem z komputerem otoz kiedy scaigne cos z internetu jakis wiekszy plik komputer zaczyna strasznie wolno chodzic tak, ze nie da sie pracowac nie pomaga nawet restart kompa dopiero po jakims czasie wszystko wraca do normy w czym mzoe byc problem?

a próbowałeś defragmentować dysk?? polecam Diskeeper prof, jest dobry i szybki, na pewno dużo lepszy niż ten systemowy. Podejrzewam że masz windę. Ja bym tez przejrzał dysk Ad-aware Se personal, bo może coś masz?? no i zalezy jakiej przeglądzasz przeglądarki, bo spróbuj użyć innej, polecam firefoxa, do tego zapodaj fire tune to firefox, taki przyspieszać i zobacz czy będzie to samo, albo operą.

możesz też użyć flashgota do firefoxa, przyspiesza ściąganie plików.

Jak to nie pomoże to daj znać, to pomyślę, może coś wymyślę;))

skanowalem kompa ad aware, nodem oraz spybotem nic mi nie wykrylo, uzywam firefoxa czy moze miec na to wplyw ze ostatnio duzo scaignelem i komp jest przeciazony? czy defragmentując dysk nie zrobie nic zlego z komputerem czy to bezpieczna metoda?

defragmentacja, to poukładanie danych na dysku, gdyż przy zapisie dysk zapisuje je w najbliższym pustym miejscy i zdaża sie że jeden plik jest zapisany w kilkuset miejscach, po prostu każda część gdzie indziej i dysk przy odczycie musi do kazdej tej części dotrzeć igłą, zawsze zwalnia to komputer!! proponuje kilka razy zdefragmentować wszystkie partycje, oczyścić jakimś cCleanerem , albo odkurzaczem, który jest na prawdę bardzo dobry i kasuje wszystkie nie potrzebne pliki. Jest bezpieczny w używaniu. Wszystkie te programy ściągniesz ze strony http://www.dobreprogramy.pl