Zamulający obraz w Playerach ONLINE, YT, Stream'ach

(N30x) #1

Witam.

(Dimatheus) #2

n30x , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(N30x) #3

Dziękuję za wskazówki.

Od dodania pierwszego posta zdążyłem wyczyścić wszystko w programie CCleaner, usunąłem zbędne programy, naprawiłem co można w rejestrze. Zrobiłem na razie defragmentacje jednej partycji, dwie w toku, posprzątałem pulpit. etc. Czekam na dalsze wskazówki.

(Dimatheus) #4

Hej,

Kliknij na oknie, w którym wyświetla się filmik, prawy przycisk myszy i zaznacz opcję przyśpieszenia sprzętowego. Jeśli jest zaznaczone odznacz. Uruchom ponownie przeglądarkę i sprawdź, czy jest jakiś postęp.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(N30x) #5

już to zrobiłem, postęp niewielki ale jest.

(Dimatheus) #6

Hej,

• Jaką kartę graficzną posiadasz?
  • Najnowsze sterowniki wgrane?
  • Wszystkie poprawki do systemu?
  • Jaka przeglądarka?

Pozdrawiam,

Dimatheus

(N30x) #7

GeForce FX5200

Tak

Nie

Opera (ale na każdej jest to samo, sprawdzane na mozilli, chrome i IE8)

Dodatkowo:

Athlon 1900+

512mb RAM

Łącze 50 mb/s

Poszukuję starszej wersji flash playera gdyż najnowsza ma bardzo duże wymagania, skąd mogę taką starszą wersję ściągnąć? 

EDIT: Zainstalowałem wersję Flasha 10.1, co zrobić żeby nie aktualizowało mi się automatycznie?

(Dimatheus) #8

Hej,

Karta, procesor i ilość RAMu niestety nie poraża. Natomiast łącze bardzo szybkie, więc serwery pewnie automatycznie dobierają maksymalną jakość materiału, a tej ni procesor, ni karta obsłużyć nie mogą. Na początek spróbuj więc zmniejszyć jakieś materiału wideo. Jest jakaś różnica?

W systemie wypadałoby instalować poprawki. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

(N30x) #9

Po obniżeniu jakości różnicy w ogóle nie widać. Dla przykładu korzystam jeszcze z laptopa o zbliżonych parametrach (niewiele gorszych) z łączem moblinym 512 kb/s i jest wszystko w jak najlepszym porządku.

(Dimatheus) #10

Hej,

Czy komputer przypadkiem się nie przegrzewa? Sprawdź temperatury za pomocą programu HWiNFO32 i wklej z nich screena.

Pozdrawiam,

Dimatheus