Zamulony komp

Mój komputer działa pare minutek dobrze szybko i w ogole dopóki ja się do niego nie dotknę następuje to głównie przy działaniu na soulseek i jak otwieram folder docelowy dla niego a potem to już w ogole zacznę otwierać normalne jakieś foldery czasami jest nawet od tego, że zacznę otwierać te foldery. Normalne okno zamyka się strasznie długo, dolny pasek się w ogole zacina. Mój komp to Windows XP SP1 AMD Athlon XP 1600+ 1,41 GHz 128 MB RAM połączenie z internetem 128kb/s przez ADSL USB. Może jakoś ram ejst źle zagospodarowany ale ja tam nie grzebałem a to jest od niedawna. Możliwe to, że od filmu który ściągam (właściwie to już nie i nie moge go teraz usunąć bo zakończyłem na 311MB a miał koło 700 MB). Na dysku C (systemowm) mam 4.75 GB wolnego więc tez raczej nie dolega. Defragmentacje opróżnianie kosza i wszystkie zabiegi “oczyszczające” przeprowadzane regularnie. Trochę pokorzystałem z rady boczi i zrobiłem pare procesów ale tylko te które nie były tam zaznaczone jako “UWAGA” na tej, że stronce http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5989. Jak usunąć ten głupi film jesli nie mogę normalna droga bo jakiś program go w tej chwili używa a mialem je pozamykane wszystkie po ponownym uruchomieniu tez się nie dał usunąć. Jak go wydiablić. :evil:

Spróbuj KillBoxem

Więcej info TU

chyba GB :shock:

Przeskanuj system:

PANDA

KASPERSKY

MKS

oraz

PestPatrol

SpyBot

AdAware

CWShredder

Skanowałem Ad aware, Kaspersky anti-virus Personal, loga wrzucałem na forum niby był oki. to czym jeszcze przeskanować???

Wrzuciłeś loga tutaj na forum?

Zaintstaluj sobie SP2

Wyrzuciłeś ten film?

NIe loga wrzucałem w innym swoim temacie. Wyrzuciłem ten film i jest juz myśle dobrze bo nie tnie się w tych operacjach w których przedtem siadał. hmmm co do XP2 nie przekonacie mnie już ściągałem go cały dzien kiedyś wieczorem instaluje a tu restart podczas instalacji i dowiedzenia wszystkiemu hehe :smiley:

Przeczyść jeszcze rejestr RegCleanerem i wyłącz zbędne programy z autostartu… Powinno być ok

Panda na końcu zapisała mi coś takiego w notatniku w moich dokumentach to raport ale ja mam coś jeszcze usuwać ręcznie czy ona już to porobiła??

Incident Stav Umiestnenie

Spyware:spyware/istbar Nedezinfikovaný C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\KUBA ROGINSKI\USTAWIENIA LOKALNE\TEMP\shortcuts.txt

Adware:adware/cws Nedezinfikovaný C:\DOCUMENTS AND SETTINGS\KUBA ROGINSKI\ULUBIONE\GOING PLACES\Air Tickets.lnk

Adware:adware/powerscan Nedezinfikovaný HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\MICROSOFT\INTERNET EXPLORER\MAIN\BANDREST

Adware:adware/powerstrip Nedezinfikovaný HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\extensions\CmdMapping{669695BC-A811-4A9D-8CDF-BA8C795F261C}

Virus:Bck/IRCBot.IH Dezinfikovaný C:\WINDOWS\system32\wininit32.exe

Adware:Adware/P2PNetworking Nedezinfikovaný D:\Program Files\HijackThis\backups\backup-20050430-161733-219.dll

Złączono Posta : 08.08.2005 (Pon) 21:50

Czy to wszystko co znajduje pestpatrol jest do totalnego usuniecia bez w ogole dyskusji???

Złączono Posta : 09.08.2005 (Wto) 10:34

Halo odpowie mi ktoś? ? ?

Złączono Posta : 09.08.2005 (Wto) 10:37

A jak go totalnie wywalić? Bo usunąłem go a on dalej jest przy opcjach prawy na kosz i pisze"Scan directory with eTrust PestPatrol" sa jakies inne opcje żeby to wywalić?